ایران بروکر / 16 فروردین - 728x90

صفحه اقتصاد گزارش می دهد:

امید احمدی صفا عضو تیم ملی بوکس ایران که به آلمان پناهنده شد، کیست؟

توضیحاتی درباره امید احمدی صفا عضو تیم ملی بوکس ایران که به آلمان پناهنده شد، در صفحه اقتصاد منتشر شد!

امید احمدی صفا عضو تیم ملی بوکس ایران که به آلمان پناهنده شد، کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره امید احمدی صفا عضو تیم ملی بوکس ایران که به آلمان پناهنده شد، خواهیم داشت! با ما همراه باشید. امید احمدی صفا ، عضو تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران که در ترکیب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران برای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ میلادی صربستان حضور نداشت، ظاهرا با اجازه از مسئولان فدراسیون بوکس برای حضور در مسابقات کیک بوکس جهانی راهی ایتالیا می شود (او به طور هم زمان در رشته رزمی کیک بوکسینگ نیز فعالیت دارد؛ او در ابتدا فعالیت ورزشی خود را در حوزه ورزش قهرمانی با ورود به کیک بوکسینگ آغاز کرد اما از سال 1393 شمسی، عضو فیکس تیم ملی بوکس بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران شد)… او که در آخرین اردوهای تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت، به دلیل اینکه در سبک وزن یک بوکسور دیگر هم در ترکیب تیم بود، از مسئولان فدراسیون درخواست می کند تا برای گرفتن یک مدال به مسابقات کیک بوکس برود (به صربستان نرود)!

اما امید احمدی صفا در کشور ایتالیا از هتل محل اقامت خود خارج می شود و این کشور را به مقصد آلمان ترک می کند! این در حالی است که با وجود فینالیست شدن، در دیدار نهایی مقابل حریف قزاقستانی حاضر نمی شود!

وی به دوستان خود در ایران پیام داده است که به آلمان رسیده است و در این کشور اقامت دارد. براساس برخی خبرهای منتشر شده، همسر امید احمدی صفا پاسپورت آلمانی دارد و با وی به این کشور سفر کرده است!

در انتها لازم به بیان است امید احمدی صفا، مدال برنز کشور های اسلامی در شهر باکو را در کارنامه دارد و با این تیم سابقه شرکت در بازی های آسیایی، مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان