مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم:

بیش از ۴۳۰۰ مورد بازرسی اصناف در منطقه آزاد انجام شد

از ابتدای امسال تا پایان مردادماه بیش از 4 هزار 380 مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، در قشم انجام شده است.

بیش از 4300 مورد بازرسی اصناف در منطقه آزاد انجام شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه بیش از 4 هزار 380 مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، بنگاه‌های اقتصادی، مراکز تجاری و خدماتی در قشم انجام شده است.
به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ، هرمز امیری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در این مدت 459 مورد اخطاریه و 500 مورد تذکر شفاهی برای اصناف فعال صادر گردیده است.
وی ادامه داد: در پنج ماهه نخست امسال جاری 64 مورد شکایت کتبی از صنوف مختلف صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش پیدا کرده است.
امیری تصریح کرد: از ابتدای سال تا پایان مردادماه 14 مورد درخواست پلمب واحدهای صنفی متخلف صورت گرفته و بیش از 13 مورد از پرونده تخلفات اصناف برای اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال گردیده است.
به گفته مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم؛ در این مدت تعداد 66 مورد اقلام مختلف غیرمجاز به وزن بیش از 2 هزار و 381 کیلوگرم مواد خوراکی و نوشیدنی غیراستاندارد و تاریخ مصرف گذشته معدوم سازی شده است.
امیری در پایان خاطرنشان کرد: تمامی واحدهای صنفی قشم، تحت بازرسی و رصد روزانه قرار داشته و در صورت هرگونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی، تقلب، احتکار و اخفاء کالا، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، فروش اجناس غیربهداشتی، ممنوعه و فروش کالا به صورت غیرمجاز با آنها برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان