اجرای برنامه های فرهنگی و هنری همزمان با اعیاد قربان و غدیر در منطقه آزاد انزلی

مدیر فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری این سازمان از اجرای ۱۷ برنامه فرهنگی و هنری ایام دهه ولایت در منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: جشن بزرگ غدیر در پارک جنگلی طالب آباد به مدت سه شب برگزار می شود.

اجرای برنامه های فرهنگی و هنری همزمان با اعیاد قربان و غدیر در منطقه آزاد انزلی
صفحه اقتصاد -

 روابط عمومی و امور بین الملل علی مطهری مدیر فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیر، ۱۷ برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی در محدوده این منطقه از سوی این سازمان و با همکاری گروه‌های مذهبی و فعالین اقتصادی منطقه برپا می‌شود.

وی برگزاری دعای عرفه در مساجد محدوه منطقه را نخستین برنامه از مجموعه رویدادهای اعیاد قربان و غدیر در منطقه آزاد انزلی اعلام کرد و گفت: در راستای گذراندن اوقات خوش برای خانواده‌ها و بازدیدکنندگان از نخستین منطقه آزاد شمال کشور، جشنواره فروش و تخفیف خرید در مجتمع های تجاری و اماکن گردشگری منطقه برقرار خواهد بود.

مدیر فرهنگی، اجتماعی، گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی بخش دیگر برنامه‌های این ایام را برپایی و مشارکت در اجرای جشن‌های مذهبی با همکاری تشکل‌های مذهبی و صنفی منطقه متبوع خود برشمرد و افزود: برگزاری پویش اطعام علوی و میز خدمت سازمان منطقه آزاد انزلی در محلات و مشارکت در برگزاری بزرگ جشن‌های دهه امامت و ولایت در محلات منطقه از برنامه‌های مذهبی مابین دو عید قربان و غدیر از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی است.

وی با اشاره به تبلیغات محیطی فاز تجارت و گردشگری و روستاهای محدوده منطقه ویژه جشن‌های دهه امامت و ولایت از برپایی موکب‌ها و ایستگاههای صلواتی در فاز تجارت و گردشگری و روستاهای محدوده منطقه در این مقطع زمانی خبر داد و اضافه کرد: از سوی دیگر با عنایت به حضور بیش از پیش گردشگران در این دوران و در مسیر حمایت از هنر-صنعت صنایع دستی، نمایشگاه صنایع دستی و سوغات بومی و محلی و اجرای خطاطی خوشنویسان پیشکسوت استان گیلان در دهه امامت و ولایت با حضور هنرمندان در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی برپا می‌شود و آسمان این منطقه در شب عید غدیر نورافشانی خواهد شد.

مطهری برگزاری جشن بزرگ نشاط و تعالی به مدت سه شب با اجرای ویژه برنامه های شاد و مفرح با حضور هنرمندان محبوب گیلان زمین نقطه عطف برنامه های امسال دهه ولایت دانست و افزود این جشنواره بزرگ با مشارکت نهادهای فرهنگی شهرستان بندرانزلی و مسئولین محلی روستاها در پارک جنگلی طالب آباد برپا خواهد بود.

مدیر فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی دو برنامه پایانی را مختص به پرسنل این سازمان اعلام کرد که جهت تکریم و نکوداشت و تببین مبانی اصیل اسلامی در قالب شناخت دو عید بزرگ قربان و غدیر در چارچوب مسابقات هنری ویژه کارکنان و خانواده های آنان بیان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد