میزبانی از ۱۱۰ زوج جوان کیشوند در جشن مطلع عشق

درسالروز پیوند آسمانی امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، 110 زوج جوان در جشن مطلع عشق گرد هم آمدند.

میزبانی از 110 زوج جوان کیشوند در جشن مطلع عشق
صفحه اقتصاد -

دراین مراسم که با حضور معاون فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد با هدف ارج نهادن به موضوع ازدواج وجایگاه والای خانواده درجامعه، 110 زوج جوان کیشوند میهمان جشن مطلع عشق بودند.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا فاطمیان پور درجمع این زوج های جوان با اشاره به هدفگذاری معاونت فرهنگی واجتماعی درخصوص برگزاری رویدادها با محوریت خانواده در جزیره کیش گفت: از آغاز سال 1402 تا کنون بیش از 200 ازدواج رسمی درجزیره کیش ثبت شده است و به منظور پایداری ازدواج ها تلاش کرده ایم درحوزه های مختلف شرایط مناسبی برای ارائه مشاوره های خانواده فراهم کنیم.

معاون فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش افزود: برگزاری اولین جشنواره ملی کیش بهشت خانواده با موضوع عکس، پوسترو فیلم 100 ثانیه، آغاز به کار جشنواره کافه وساحل در حوزه تئاتر و بسیاری از رویدادهای دیگر در کنار اجرای طرح سلامت پایدارو ارائه خدمات مشاوره از جمله اقداماتی است که درراستای تحقق شعار کیش بهشت خانواده ها تا کنون انجام شده است.

درادامه این مراسم که با سخنرانی دکتر زهرا طاهر نژاد روان درمانگر و زوج درمانگر و حجت الاسلام والمسلمین فتاحی مشاور در امور خانواده و اجرای گروه موسقی همراه بود با برگزاری مسابقه به شرکت کنندگان هدایا وجوایزی اهدا شد.

همچنین به همراه 10 ساعت مشاوره رایگان ، کتاب "بادبان مدارا، بایدهای زندگی مشترک" نیز به شرکت کنندگان ارائه شد.

گفتنی است درحاشیه این مراسم میزخدمت مشاوره نیز برپاشد تا زوج های جوان بتوانند از خدمات مشاوره حضوری بهره مند شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد