نفرات برتر چهل و دومین مسابقات قرآنی دانش آموزان متوسطه قشم معرفی شدند

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از پایان چهل و دومین مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان متوسطه شهرستان قشم و معرفی نفرات برتر رشته های مختلف این مسابقات خبر داد.

نفرات برتر چهل و دومین مسابقات قرآنی دانش آموزان متوسطه قشم معرفی شدند
صفحه اقتصاد -

مجتبی سلیمی با بیان این مطلب، افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۲۰۰ دانش آموز پسر و ۲۵۰ دانش آموز دختر متوسطه اول و دوم از ۳۵ مدرسه شهرستان قشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، وی ادامه داد: پس از پایان چهل و دومین مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان متوسطه شهرستان، 70 دانش آموز برتر این مسابقات برای حضور در مرحله استانی اعزام می شوند.

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم افزود: قرائت، تحقیق، ترتیل، دعاخوانی، اذان، مداحی، حفظ کل، حفظ جز، انشای نماز، احکام، تفسیر، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و گفتمان مهدوی، مهمترین رشته های این مسابقات برای دانش آموزان جزیره بودند.

بنابر این گزارش اسامی نفرات برتر رشته های مختلف چهل و دومین مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان متوسطه شهرستان قشم جهت اعزام به مرحله استانی به شرح زیر است:

قرائت تحقیق:

کیژان امینی، پایه نهم، مدرسه سما

خدیجه تیموری، پایه هفتم، بنت الهدی

مجتبی نورمحمد، پایه نهم، صلاح الدین ایوبی

راشدرحیمی، هشتم، ابن سینا

محمدمعراج سبزه ای، یازدهم، نمونه خرد

قرائت ترتیل:

یسنا بیغاله، نهم، حضرت خدیجه

سعد قاصدی، نهم، صلاح الدین ایوبی

صفا صدیقی، دهم، تربیت

مصباح عقیلی، دوازدهم، خوارزمی

حفظ جزء۳۰:

مرضیه نیک بین، هشتم، گلستان

مرتضی پرسوزه، هفتم، صلاح الدین

فاطمه ناظری، دهم، نرگس

دوران صافی، یازدهم، حاج عبدالله محمود

حفظ ۵جزء:

اسما پوزش، هشتم، فاطمه بنت اسد

امدادالله محمداشرف، هشتم، ابن سینا

نفیسه کناری، دهم، تربیت

عبدالسلام عقیلی، یازدهم، خوارزمی

حفظ ۱۰جزء:

حنانه ملاحی، نهم، گلستان

محمداحمدی، هشتم، ابن سینا

هانیه اسلامی، دهم، نصیبه

ولیدتکی قشمی، دهم، خرد

حفظ ۲۰جزء:

ملیحه جفریده، نهم، گلستان

سیروس قیومی، نهم، هدف

فاطمه پوزش، دهم، نصیبه

یونس تاجیک، یازدهم، سوپرپایپ

حفظ کل:

حامدتاجیک، هشتم، شهید مصطفی خمینی

محمدخانگاه، یازدهم، خوارزمی

مفاهیم(تفسیر):

سارینا زارعی، نهم، حضرت خدیجه

ملیکا ملکی، هشتم، حضرت خدیجه

عبدالباسط ناظری، هشتم، صلاح الدین ایوبی

اسماعیل دریانورد، هفتم، ابن سینا

اسما اسلامی، دهم، نصیبه

ریحانه خدمتیان، یازدهم، محدثه

یوسف مظهری قشمی، دهم، خرد

عبدالله هلری قشمی، یازدهم، خوارزمی

مداحی:

محمدصالح علیی، هشتم، ارشاد

امیررضا غلامزاده، هفتم، راه ایمان

محمدمهدی حسین زاده، دهم، خرد

دعاخوانی:

یلدا علی عسکری، هشتم، سما

صحیفه سجادیه:

نرگس فخارزاده، هشتم، بنت الهدی

سمانه حیدرزاده، نهم، بنت الهدی

عسل غوابش، دهم، تربیت

محدثه زینلی، دوازدهم، فرزانگان

علیرضا اسدی، یازدهم، خرد

محمدامین صالحی، دهم، خرد

نهج البلاغه:

فاطمه صادقی، هشتم، حضرت خدیجه

تیانا امینی، هفتم، بنت الهدی

علیرضا تقدیری، هشتم، حسابی

سعیده مسقطی، یازدهم، تربیت

سمانه جعفری، دوازدهم، فرزانگان

یاسین دهقانی، یازدهم، خرد

محمدیوسف محمدحسینی تختی، دهم، خرد

اذان:

محمدامینی میری، هفتم، ابن سینا

ابراهیم خیراندیش، نهم، دکتر حسابی

محمدمهدی مسلمی، یازدهم، خرد

سیدامیرپوازی، دوازدهم، حاج عبدالله محمود

احکام:

احلام سرودی گلستانی، هشتم، حضرت خدیجه

مبینا فرهمند، نهم، مکتب الزهرا

عبدالسلام سرفراز، نهم، صلاح الدین ایوبی

عبدالسمیع باندریزی، هفتم، حسابی

زهرا میردادی، یازدهم، تربیت

زهرابقازاده، دوازدهم، تربیت

امیرمحمد علی عسکری، دهم، خرد

انشای نماز:

آیدا زیانی، نهم، حضرت خدیجه

نورا مشتاقی، هشتم، پروین اعتصامی

آردین مسنی قشمی، هشتم، صلاح الدین ایوبی

عاصم صالحی، نهم، ارشاد

فاطمه فراینده، دوازدهم، نصیبه

انیس عزیزی، یازدهم، تربیت

مصطفی شرف، دوازدهم، خوارزمی

عبدالمجید رحیمی، دهم، خوارزمی

گفتمان مهدوی:

دریامحمدی، هفتم، حضرت خدیجه

فاطمه زهراحامدی، هشتم، حضرت خدیجه

محمدرضا رئیسی، هشتم، حسابی

محمدمتین پولادی، نهم، حسابی

علی معصومی، دهم، خرد

ابوالفضل قاسمی، یازدهم، خرد

همخوانی و مدیحه سرایی:

مدرسه حضرت خدیجه

مدرسه شهیدمطهری متوسطه اول

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان