با دستور رئیس جمهور، ۱۵ طرح اقتصادی و عمرانی در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

با دستور مستقیم رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس ۱۵ پروژه اقتصادی و عمرانی به ارزش ۱۱۰۸۲ میلیارد ریال در بزرگترین منطقه آزاد کشور به بهره برداری رسید.

با دستور رئیس جمهور، ۱۵ طرح اقتصادی و عمرانی در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید
صفحه اقتصاد -

در ششمین روز از دهه مبارک فجر با دستور دکتر ابراهیم رئیس و ارتباط برخط با همه مناطق آزاد بطور همزمان پروژه های مناطق آزاد کشور به ارزش ۱۰۰ هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در این آئین گفت: این منطقه به عنوان بهشت سرمایه گذاری شمالغرب ایران امروز شاهد افتتاح  ۱۵ پروژه اقتصادی وعمرانی با اشتغالزایی ۱۰۱۳ نفر است.

حمزه حورسی با بیان اینکه نسبت بخش خصوصی به دولتی پروژه های منطقه آزاد ماکو ۷۰ به ۳۰ است اضافه کرد: از مهمترین طرح های سرمایه گذاری فاز اول باغ مدرن ۲ هزار هکتاری گردو  در زمینی به مساحت ۴۰۰ هکتار به ارزش ۵۵۰ میلیارد تومان و اشتغال ۵۰۰ نفر هستیم.

وی ادامه داد: طرح تولید انواع دوربین های مدار بسته به ارزش ۲۳۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ نفر،‌ مرکز خدمات رفاهی و تیرپارک پلدشت به ارزش ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۵ نفر از دیگر پروژه های مهمی است که امروز به دستور ریاست محترم جمهور به بهره برداری می رسد.

حورسی همچنین به پروژه های عمرانی منطقه آزاد ماکو نیز اشاره کرد و بیان داشت: محصورسازی و احداث دروازه های منطقه ، احداث و تعریض جاده ترانزیتی بازرگان و توسعه شهرک صنعتی از جمله پروژه های عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد ماکو است که در ششمین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان