برگزاری بیش از ۳۷۰۰ "نفر ساعت" دوره آموزشی مرتبط با گردشگری در قشم

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری بیش از 3700 "نفر ساعت" دوره آموزشی مرتبط با گردشگری در جزیره خبر داد.

برگزاری بیش از 3700 "نفر ساعت" دوره آموزشی مرتبط با گردشگری در قشم
صفحه اقتصاد -

رستم گورانی با اعلام این خبر بیان داشت: توسعه و ارتقای صنعت گردشگری در جزیره قشم بر مبنای دانش، مهارت و تخصص یکی از مهمترین برنامه های این مدیریت به حساب می آید و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی نیز با همین هدف انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، وی ادامه داد:  از مهمترین سرفصل های دوره های آموزشی می توان به "شناخت صنعت گردشگری و قوانین و مقررات"، "مدیریت منابع انسانی  و رفتار سازمانی"، " زبان تخصصی در گردشگری"، " آداب و معاشرت و الگوهای رفتاری" اشاره کرد.

به گفته گورانی، " بازاریابی و فروش"، "قرائت آفیس"، "ایمنی و بهداشت در گردشگری"، " پیشگیری در کنترل بیماری های ناشی از پشه آئدس" و " خانه داری و اتاق داری" از دیگر سرفصل های دوره های آموزشی برگزار شده، به شمار می روند.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت: دوره آموزشی کندوره با هدف معرفی محصولات صنایع دستی به جامعه هتلداران نیز برای علاقه مندان به این حوزه برگزار شده است.

وی تصریح کرد: این دوره ها پس از نیازسنجی و احصای مهمترین موضوعات آموزشی مورد نیاز صنعت گردشگری جزیره قشم با استفاده از اساتید مجرب کشور برگزار شده و در آینده نیز به صورت تخصصی تر و برای مخاطبان بیشتری از جمله بومگردی ها، راهنمایان تور و بلدمحلی ادامه خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها