مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

رشد ۶۰ درصدی گردشگری ورودی قشم از ابتدای سال

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۴ میلیون گردشگر به جزیره قشم سفر کردند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته

رشد ۶۰ درصدی گردشگری ورودی قشم از ابتدای سال

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۴ میلیون گردشگر به جزیره قشم سفر کردند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۰ درصد رشد نشان می دهد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، اظهار داشت: پیش بینی ها نشان دهنده افزایش آمار ورود گردشگر به جزیره قشم در ایام پایان سال و تعطیلات نوروز است.

وی ادامه داد: برای ارائه خدمات مناسبت به گردشگران در ایام نوروز نیازمند توسعه و بهسازی وضعیت بخشی از زیرساخت ها و نظارت بیشتر هستیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: با مذاکرات صورت گرفته تمام مساجد با همکاری شهرداری شهرهای مختلف سطح جزیره به ارائه خدمات به گردشگران خواهند پرداخت.
فتح الهی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با هماهنگی و همکاری تمامی دستگاه ها و بخش ها، بتوانیم میزبانی شایسته برای هموطنان و گردشگران نوروزی در ایام تعطیلات سال جدید باشیم.
حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه تعامل خوبی در حوزه های مختلف برای ارائه خدمات مناسب به گردشگران در جزیره قشم ایجاد شده است که می تواند انجام خدمت رسانی را تسریع و تسهیل کند.
در ادامه این جلسه روسای کمیته های مختلف ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در سال ۱۴۰۲ به ارائه گزارش هایی از عملکرد خود در راستای عمل به مصوبات جلسات گذشته این ستاد پرداختند.
گفتنی است، چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عادل پیغامی، عضو هیات مدیره این سازمان، غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم، شیخ عبدالرحیم خطیبی، امام جمعه اهل سنت شهر قشم و روسای کمیته های مختلف این ستاد در سومین روز از اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان