صفحه اقتصاد بررسی می کند:

سعید توتونچی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی کیست؟

توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های سعید توتونچی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی در صفحه اقتصاد منتشر شد!

سعید توتونچی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های سعید توتونچی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. داود منظور ، رئیس سازمان امور مالیاتی ایران در حکمی سعید توتونچی ، پژوهشگر و تحلیلگر مسائل اقتصاد ایران را به سمت سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، نادر جنتی عهده دار مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی بوده است! وی در حکمی به عنوان مشاور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد.

اما داود منظور ، رئیس کل سازمان امور مالیاتی ایران در آیین معارفه سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی ایران با تاکید بر اینکه عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاک دستی و فساد ستیزی و همچنین قانون مداری جزو اصول مهم و حیاتی خدمت‌ گزاری در دولت سیزدهم محسوب می شوند، عنوان داشت: سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و دیگر منویات مقام معظم رهبری بایستی در تمامی سیاست ها و برنامه های نظام مالیاتی مورد توجه قرار گیرد. روزآمدسازی طرح جامع نیروی انسانی سازمان با تاکید بر استقرار نظام شایسته گزینی و شایسته سالاری در ستاد و واحدهای تابعه، بهبود ساختار تشکیلاتی سازمان با رویکرد کارآمدسازی، چابک سازی و یکپارچگی سازمانی و همچنین برنامه ریزی و نظارت موثر به منظور ارتقای سلامت نظام اداری بایستی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع به شکل موثر و کارآمد پیگیری و اجرایی شود.

درباره سعید توتونچی بد نیست بدانید وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته ی اقتصاد نظری و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی علوم اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی و در حال حاضر نیز دانشجوی دکتری تخصصی در رشته علوم اقتصادی می باشد.

او پیش از این معاون امور استان‌ های وزارت اقتصاد و دارایی بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان