فوری؛ این گوشی‌ ها دیگر بروزرسانی نمی‌شوند!

در این خبر به گوشی های اوپو، پرداخته شده است.

فوری؛ این گوشی‌ ها دیگر بروزرسانی نمی‌شوند!
صفحه اقتصاد -

گوشی های اوپو معرفی شده در اینجا قادر به دریافت آپدیت اندروید ۱۵ نخواهند بود. اگر صاحب هریک از این دستگاه‌ها هستید باید برای خداحافظی با بروزرسانی‌های اندروید آماده شوید.

زمان زیادی تا رونمایی نسخه نهایی اندروید ۱۵ باقی نمانده است. این سیستم عامل در نسخه سوم بتای خود به پایداری رسید و در جدیدترین نسخه بتا، یعنی ورژن ۳.۱ برخی ایرادات جزیی مانند نواقص لاک اسکرین و تشخیص چهره را برطرف کرده است. همزمان با توسعه بیشتر این سیستم عامل لیست گوشی‌های مختلف کمپانی‌های گوشی‌ساز که قادر به دریافت این بروزرسانی هستند هم هر روز آپدیت می‌شود. در همین خصوص امروز قصد داریم گوشی هایی از برند اوپو را معرفی کنیم که قادر به دریافت آپدیت اندروید ۱۵ نیستند.

اوپو از جمله گوشی‌سازانی است که همزمان با انتشار نسخه‌های بتای اندروید امکان دانلود نسخه‌های بتا را برای کاربران فراهم می‌کند. امسال نیز از این قضیه مستثنی نیست و گوشی اوپو فایند N۳ به‌عنوان نماینده این کمپانی چینی برای دریافت آپدیت‌های بتا اندروید معرفی شده؛ هرچند که در ادامه شاهد گسترش بیشتر این آپدیت به دستگاه‌های دیگر Oppo خواهیم بود.

کدام گوشی های اوپو آپدیت اندروید ۱۵ را دریافت نخواهند کرد؟

در ادامه قصد داریم دستگاه‌هایی از برند اوپو که قادر به دریافت بروزرسانی Android ۱۵ نخواهند بود را معرفی کنیم. این گوشی‌ها از خانواده‌های Find و Reno و K و F و A خواهند بود.

خانواده اوپو فایند

Oppo Find X۵ Lite

Oppo Find N

Oppo Find X۳

Oppo Find X۳ Pro

Oppo Find X۳ Neo

Oppo Find X۳ Lite

هر مدل قدیمی‌تر از خانواده اوپو فایند

سری اوپو رنو

Oppo Reno ۸

Oppo Reno ۸ ۴G

Oppo Reno ۸ Z

Oppo Reno ۸ Lite

Oppo Reno ۸ Pro

+Oppo Reno ۸ Pro

Oppo Reno ۷

Oppo Reno ۷ ۵G

Oppo Reno ۷ Lite

Oppo Reno ۷ Z ۵G

Oppo Reno ۷ Pro

Oppo Reno ۷ SE ۵G

هر مدل قدیمی‌تر از خانواده اوپو رنو

خانواده اوپو K

Oppo K۱۰

Oppo K۱۰ ۵G

Oppo K۱۰x

Oppo K۱۰ Pro

هر مدل قدیمی‌تر از خانواده اوپو K

خانواده اوپو F

Oppo F۲۱ Pro

Oppo F۲۱ Pro ۵G

هر مدل قدیمی‌تر از این خانواده

اوپو سری A

Oppo A۷۸

Oppo A۷۷s

Oppo A۵۸x

Oppo A۵۶

Oppo A۱۷

Oppo A۱۷k

Oppo A۱

Oppo A۱x

Oppo A۱ Pro

هر مدل از این خانواده که مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۲ یا پیش از آن مجهز بوده

لیست اعلام شده البته کاملا غیررسمی است؛ زیرا Oppo هنوز به‌طور رسمی لیست دستگاه‌های قادر به دریافت اندروید ۱۵ را اعلام نکرده است.

بد نیست بدانید که این کمپانی چینی عموما پرچمداران جدیدش را با تضمین چهار سال بروزرسانی‌های نرم افزاری و امنیتی روانه بازار می‌کند. البته پرچمداران قدیمی‌تر این کمپانی همگی با ضمانت آپدیت سه ساله رونمایی شدند و خانواده محصولات Reno، F و K تنها قادر به دریافت دو نسخه از آپدیت‌های سیستم عامل هستند. از سوی دیگر خانواده اقتصادی سری A اوپو نیز به استثنای برخی مدل‌های خاص تنها یک نسخه از اندروید را دریافت می‌کنند.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید لیست اعلام‌شده نهایی توسط اوپو چه تفاوت‌هایی با لیست امروز خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد