تردز حالا ۱۷۵ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد؛ آیکون‌های سفارشی جدید به‌مناسبت یک‌سالگی

پنج آیکون جدید در این آپدیت وجود دارد و هر روز نیز آیکون جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شود که توسط جامعه طراحان تردز طراحی شده‌اند.

تردز حالا 175 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد؛ آیکون‌های سفارشی جدید به‌مناسبت یک‌سالگی
صفحه اقتصاد -

متا تقریباً یک سال پیش شبکه اجتماعی جدید خود با نام تردز (Threads) را برای رقابت با ایکس منتشر کرد و در طول 12 ماه گذشته، این اپلیکیشن به نقاط‌عطف مهمی دست یافته است. حالا اعلام‌شده که تعداد کاربران فعال ماهانه تردز به 175 میلیون نفر رسیده و متا به‌عنوان بخشی از برنامه‌های خود برای یک‌سالگی آن، از آیکون‌های سفارشی Threads رونمایی کرده است.
«مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا از طریق Threads اعلام کرد که این شبکه اجتماعی اکنون بیش از 175 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. متا این شبکه اجتماعی را در زمانی راه‌اندازی کرد که کاربران بسیار زیادی از تصمیمات ایلان ماسک برای ایکس ناراضی بودند و بازار جایگزین‌های آن بسیار گرم بود.
در این شرایط، متا تردز را با ویژگی‌های بسیار کمی منتشر کرد و به‌مرور زمان قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه کرد. تردز اکنون دارای نسخه وب‌، سیستم ترجمه داخلی، جستجوی زمانی، قابلیت جابه‌جایی سریع بین حساب‌ها و API است.

آیکون‌های یک‌سالگی تردز

همچنین به مناسبت اولین سال راه‌اندازی Threads، متا به‌روزرسانی برای نسخه موبایل آن منتشر کرده است که آیکون‌های سفارشی را به‌همراه دارد. در واقع پنج آیکون جدید در این آپدیت وجود دارند که کاربران می‌توانند گزینه مدنظر خود را از بین آن‌ها انتخاب کنند. همچنین هر روز یک آیکون جدید اضافه خواهد شد و این روند تا 12 ژوئیه 2024 ادامه خواهد داشت.

نکته قابل‌توجه اینکه این آیکون‌ها توسط جامعه طراحان Threads طراحی شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد