زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت و خلاصه داستان آن

خلاصه داستان سریال چشم چرا عمارت. سریال چشم چران عمارت چند قسمت است؟ زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت .

زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت و خلاصه داستان آن

با پخش سریال جذاب و پربیننده چشم چران عمارت برآن شدیم تا در این بخش از صفحه اقتصاد " زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت و خلاصه داستان آن " را از نظر بگذرانیم. با ما همراه باشید.

خلاصه داستان سریال چشم چرا عمارت

سریال چشم چران عمارت ، سریالی است که از شبکه شو تی وی ترکیه پخش می شود و یک درام عاشقانه است که درباره یک خانواده ثروتمند اتفاق افتاده است.

خانواده کورهان اهل قاضی‌ آنتپ هستن و خالص‌ خان ستون این خانوادست ماجرا زمانی شروع می شود که پلیس ها مقابل خانه کورهان ها و خالص خان بعد از این اتفاق تصمیم میگیرد برای نوه‌ی ناز پرورده و چشم‌ چرانش از شهر خود همسری انتخاب کند و ….

زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت و خلاصه داستان آن

بازیگران سریال چشم چران عمارت

افرا سارچی اوغلو ، مرت رمضان دمیر ، چتین تکیندور، شریف سزر ، امره ساناتچی اوغلو و گوزده کانسو … از جمله بازیگران این سریال هستند.

زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت و خلاصه داستان آن

سریال چشم چران عمارت چند قسمت دارد؟

این سریال فعلا در یک فصل تهیه شده و از استار تی وی ترکیه پخش می شود. هر قسمت این سریال 120 دقیقه است. هنوز تعداد قسمت های این سریال مشخص نیست.

زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت (Yali Çapkini)

پخش در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) زیر نظر گروه ام بی سی، MBC 4 آغاز کرد. این سریال هر جمعه ساعت ۸:۳۰ به وقت ترکیه از شبکه استارتیوی پخش می‌شود.

قسمت های این سریال با دوبله عربی پخش می شود.

زمان پخش دقیق سریال چشم چران عمارت ، شب های جمعه از استار تی وی پخش می باشد و Eccho Rights توزیع بین‌المللی این درام با بازی افرا ساراچ اوغلو و مرت رمضان دمیر به تهیه‌کنندگی OGM Pictures را بر عهده دارد

اولین قسمت سریال در تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۱ پخش شد و قسمت دوم این سریال در بین بینندگان بسیار مورد توجه قرار گرفت و ریتینگ قابل توجه ۷/۱۵ را از آن خود کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان