آخرین اخبار

جشن تولد همسر مشهور بازیگر مشهور سینمای بالیوود!

کارینا کاپور با انتشار پست اینستاگرامی شیرینی تولد هسمر بازیگر مشهور خود، سیف علی خان، را جشن گرفت!

جشن تولد همسر مشهور بازیگر مشهور سینمای بالیوود!
صفحه اقتصاد -

کارینا کاپور پس از ده سال زندگی مشترک با پیامی شیرین تولد همسرش سیف علی خان را تبریک گفته است.

 کارینا کاپور-خان شیرین‌ترین آرزوهای تولد را برای عشق زندگی خود سیف علی خان نوشته است. سیف علی خان آقای بازیگر مشهور بالیوودی امسال تولد 53 سالگی خود را در کنار خانواده‌اش جشن گرفته است.

کارینا در کنار پیام شیرین خود عکس جدیدی از خود و همسرش را نیز در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. پیام شیرین و عاشقانه خانم بازیگر به خوبی گویای دوستی صمیمی و عشق عمیق میان این دو بازیگر مشهور بالیوودی است.

کارینا کاپور در پیام خود نوشت: «او خودش عکسی که به اشتراک گذاشتم را برای تبریک تولدش انتخاب کرد. با این حال که همین حالا رو به روی من ایستاده و لبخند می‌زند. چرا که نه؟ تولدش است. انشالله همیشه همینطور آرامش داشته باشی جان من.»

پیام تولد متفاوت خانم بازیگر بالیوود جنجالی شد!

خانم بازیگر در ادامه پیام خود نوشت: «تولد عشق همیشگی من مبارک. واقعاً هیچکس مثل تو نیست. مهربان، سخاوتمند و حتی دیوانه! می‌توانم تمام روز به نوشتن درباره تو ادامه دهم. اما باید بروم کیک بخورم.»

بلافاصله پس از اشتراک گذاشته شدن این پست توسط کارینا، این تبریک تولد متفاوت و شیرین توجه زیادی در رسانه‌های اجتماعی به خود جلب کرد.

علاوه بر کارینا، بسیاری دیگر از افراد مشهور بالیوود برای جشن گرفتن تولد سیف به بخش نطرات این پست رفتند. با پیام‌های تولد شیرین از سوی طرفداران و همکاران قطعا سیف علی خان تولد بسیار خوبی را تجربه کرده است.

بازیگرانی مانند سونام کاپور و زویا اختر و خواهر کارینا، کاریسما کاپور، تولد این آقای بازیگر را تبریک گفتند و برای او سال خوبی آرزو کردند.

کارینا کاپور-خان و سیف علی خان یکی از دوست داشتنی‌ترین زوج‌های بالیوود هستند. این زوج در سال 2012 ازدواج کردند. از آن زمان این زوج صاحب دو پسر شده‌اند.  و پدر و مادر دو پسر دوست داشتنی هستند. تیمور علی خان در سال 2016 و جهانگیر علی خان در سال 2021 به دنیا آمدند.

 

منبع: وقت صبح
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها