پیش‌ بینی قیمت دلار فردا پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ | دلار به کدام سو می رود؟

در این خبر به پیش‌ بینی قیمت دلار فردا پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

پیش‌ بینی قیمت دلار فردا پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ | دلار به کدام سو می رود؟
صفحه اقتصاد -

قیمت دلار روز چهارشنبه با نوسان کاهشی در کریدور ششم یک کانال عقب‌نشینی کرد. افت ۷۰۰ تومانی دلار ظن معامله‌گران درباره نوسانگیری بازارساز از دلار را تقویت کرده است. برخی از فعالان بازار ارز پیش‌بینی می‌کنند اسکناس دلار در روزهای آینده با سیگنال خبری کاهش پیدا کند.

قیمت دلار در پنجمین روز معاملاتی هفته با کاهش ۷۵۰ تومانی همراه شد. نوسان این اسکناس در کانال‌های ابتدایی کریدور ششم، معامله‌گران را محتاط کرده است. اسکناس آمریکایی روز چهارشنبه در پله هفتم کانال اول از کریدور ششم معامله شد.

سیگنال اخبار به بازار خط می‌دهد

تجارت نیوز نوشت، بررسی میدانی از بازار ارز نشان می‌دهد خرید و فروش در بازار پابرجاست؛ اما فشار فروش بیش از خرید دلار است. برخی معامله‌گران دست از مبادله کشیده‌اند و انتظار خبرهایی خوبی را می‌کشند که معاون بین‌الملل بانک مرکزی در خصوص آزادسازی برخی منابع ارزی مسدودشده ایران داد. فعالان بازار ارز معتقدند این بار سیاست‌گذار با سیگنال اخبار قصد ایجاد روند نزولی قیمت و برگشت دلار به کریدور پنجم را دارد.

کارشناسان اقتصادی کف قیمت اسکناس دلار را در ماه‌های خرداد و تیر محدوده 58 هزار تومان عنوان و پیش‌بینی می‌کنند در صورتی که هفته آینده دلار در پله‌های ابتدایی کریدور ششم معامله شود، احتمال برگشت قیمت این اسکناس به کریدور پنجم بالاست.

روند قیمت ارزهای مهم الاکلنگی شد

قیمت درهم روز چهارشنبه با کاهش ۱۸۰ تومانی بازگشایی شد و به کانال ۱۶ هزار تومانی برگشت. این اسکناس با رقم ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان بسته شد. قیمت تتر ۵۰۰ تومان کاهش یافت و با رقم ۶۲ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس نسبت به آخرین معامله روز سه‌شنبه هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کرد و روی رقم ۷۷ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاد. یورو با یک پله کاهش و افت هزار و ۵۰۰ تومانی با رقم ۶۵ هزار و ۸۹۰ تومانی بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز چهارشنبه تغییر قیمت پیدا نکرد. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان عرضه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان