بازدید اعضای هیات مدیره شرکت آلومینیوم ایران از پروژه مولد اضطراری

اعضای هیات مدیره شرکت آلومینیوم ایران در تاریخ ۲۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ از پروژه مولد اضطراری ۹۰ مگاواتی ایرالکو بازدید نمودند.

بازدید اعضای هیات مدیره شرکت آلومینیوم ایران از پروژه مولد اضطراری
صفحه اقتصاد -

مهندس متولیان سرپرست مدیریت عامل و ریاست هیات مدیره ایرالکو به همراه سایر اعضای هیات مدیره، مدیر کارخانه، جمعی از معاونین و مدیران و همچنین رئیس شورای اسلامی کار کارخانه ضمن حضور در محل پروژه، از آخرین مراحل ساخت و نصب تجهیزات و روند پیشرفت پروژه مولد اضطراری ایرالکو، بازدید نمودند.

محسن محمدی سهامدار عمده و عضو هیات مدیره ایرالکو، ضمن تقدیر و ارج نهادن به تلاش های صورت پذیرفته توسط کارگران شریف ایرالکو در این پروژه، بر تسریع در راه اندازی و تکمیل اجرای این پروژه مهم، حیاتی و ملی و لزوم راه اندازی به موقع این پروژه مطابق برنامه ریزی بعمل آمده به منظور جلوگیری از هرگونه تاخیر در بهره برداری، به عنوان اولویت حائز اهمیت که منافع ملی و شرکت را در بر دارد، تاکید نمودند.

در این بازدید همچنین مدیرکارخانه و مدیر توزیع برق به تشریح جزئیات اقدامات و فعالیت های انجام شده و برخی چالش ها و مشکلات موجود در خصوص این پروژه پرداختند.

با توجه به فرارسیدن پیک مصرف برق در فصل تابستان و ناترازی انرژی و کمبود برق در کشور و تاکید وزارتین نیرو و صمت مبنی بر الزام شرکت های بزرگ مصرف کننده برق به کاهش میزان مصرف، ایرالکو با حجم سرمایه گذاری ۲۶ میلیون یورویی در راستای تامین برق مورد نیاز خود و جبران کمبود انرژی در زمان پیک مصرف در کشور، اقدام به راه اندازی پروژه مولد اضطراری نموده است.

شایان ذکر است در حال حاضر پروژه مذکور با یاری خداوند متعال و زحمات همکاران محترم در بخش واحدهای فریم ۵ در روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید و در بخش واحد فریم ۶ باحدود ۳۲% پیشرفت ، به کار خود ادامه میدهد .

اعضای هیات مدیره ایرالکو در ادامه از پروژه انتقال مکانیزه پودر آلومینا (Dense Phase)، بازدید نموده و از نزدیک شرایط و مسائل مختلف مرتبط با این پروژه را پیگیری نمودند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد