کرمان میزبان هشتمین رویداد بین‌المللی معدنی

فعالین معدنی و صنعتی در کرمان گردهم می‌آیند

فرصت طلایی برای فعالین معدنی و صنعتی

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات راه‌سازی و تجهیزات وابسته کرمان با حضور غریب به ۱۰۰ شرکت فعال در این بخش از روز شنبه 19 تا روز سه‌شنبه 22 خرداد ماه برگزار می‌شود. در این رویداد معدنی 90 شرکت داخلی و نمایندگان 10 شرکت بین‌المللی حضور به هم خواهند رساند و این رویداد فرصتی برای تبادل نظر و آشنایی بیشتر فعالین معدنی را فراهم خواهد کرد.

فعالین معدنی و صنعتی در کرمان گردهم می‌آیند
صفحه اقتصاد -

هشتمین رویداد معدنی کرمان میزبان حضور شرکت‌های بزرگ بورسی از جمله شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و هلدینگ میدکو خواهد بود. در عین حال شرکت‌های بزرگ فرابورسی نظیر شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین نیز در این نمایشگاه حضور به هم خواهند رساند.

این رویداد در بخش ماشین‌آلات معدنی و راهسازی میزبان حضور هپکو به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات معدنی کشور خواهد بود. در کنار این شرکت‌های بزرگ و نام‌آشنای معدنی در این رویداد امکان حضور مجموعه‌های دانش بنیان‌ نیز فراهم شده و در واقع این واحدها محصولات بومی‌سازی شده از طریق مهندسی معکوس را به نمایش عموم می‌گذارند. به این ترتیب این گردهمایی فرصتی مغتنم برای آشنایی بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان و مجموعه‌های بزرگ معدنی و صنعتی کشور خواهد بود.  

از دیگر نقاط قوت هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات راه‌سازی و تجهیزات وابسته کرمان حضور تعداد زیادی از کارشناسان و متخصصین حوزه معدن و صنایع معدنی است.  

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات راه‌سازی و تجهیزات وابسته کرمان در روز شنبه 19 خرداد ماه در ساعت 17 با حضور جمعی از مسئولین استان کرمان افتتاح خواهد شد و تا روز 22 خرداد ماه این رویداد پابرجاست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد