معاون وزیر کشور در بازدید از غرفه اکسین:

تولیدات اکسین تاثیر بسیاری در ارتقا توان اقتصادی و دفاعی کشور دارد

معاون وزیر کشور گفت: تولیدات فولاد اکسین تاثیر بسیار زیادی در ارتقا توان و قدرت اقتصادی و دفاعی کشور دارد و باید نگاهی ویژه به این شرکت و نوانمندی های این شرکت داشت.

تولیدات اکسین تاثیر بسیاری در ارتقا توان اقتصادی و دفاعی کشور دارد
صفحه اقتصاد -

محمدحسن نامی رییس سازمان مدیریت بحران کشور و معاون وزیر کشور در حاشیه بازدید از غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت در تهران اظهار کرد: تولیدات کارخانه فولاد اکسین خوزستان، منحصر به فردا است و یکی از ده شرکت مهم جمهوری اسلامی ایران‌ است.

وی افزود: فعالیت فولاد اکسین خوزستان به عنوان یکی از شرکت های توانمند داخلی باعث افتخار کشور است و از این رو به همه کارگران و فعالان این شرکت افتخار می کنیم.

معاون وزیر کشور تصریح کرد: همه افرادی که در مجموعه اکسین مشغول به فعالیت هستند می دانند که ارزش تولیدات آن ها تا چه اندازه برای جمهوری اسلامی ایران حائز اهیمت است.

نامی ادامه داد: تولیدات اکسین همچنین تاثیر بسیار زیادی در ارتقا توان و قدرت اقتصادی و دفاعی دارد و باید نگاهی ویژه به این شرکت و توانمندی های این شرکت داشت.

وی با اشاره به تلاش کارگران اکسین در راستای تحقق شعار سال گفت: رکورد آفرینی ها و دستاورد ها کارگران اکسین نشان از همت مضاعف جوانان ایران است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان