به همت کارکنان شرکت و پیمانکاران؛

شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر سال جهش تولید را با ۲۴ رکورد در فروردین‌‌ماه آغار کرد

با تلاش، کارکنان و پیمانکاران و پشتیبانی همه مدیریت‌ها مجموعا ۲۴ رکورد شامل ۱۸ رکورد تولید روزانه و ماهانه همراه با ارتقای سطح کیفی محصول، ۴ رکورد حمل، بارگیری و فروش و ۲ رکورد پایداری در بخش‌های مختلف شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در فروردین ماه ۱۴۰۳ ثبت شد.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر سال جهش تولید را با ۲۴ رکورد در فروردین‌‌ماه آغار کرد
صفحه اقتصاد -

با تلاش، کارکنان و پیمانکاران و پشتیبانی همه مدیریت‌ها مجموعا 24 رکورد شامل 18 رکورد تولید روزانه و ماهانه همراه با ارتقای سطح کیفی محصول، 4 رکورد حمل، بارگیری و فروش و 2 رکورد پایداری در بخش‌های مختلف شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در فروردین ماه 1403 ثبت شد.

در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری  به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» مزین شده است، کارخانه تولید آهن اسفنجی کوثر در فروردین ماه با میزان تولید 158281 تن و کارخانه طوبی با میزان تولید 128175 تن و مجموع هر سه واحد تولید آهن اسفنجی این شرکت با میزان تولید 423002 تن، رکوردهای ماهانه خود را پشت سر گذاشتند.

بالاترین رکورد تولید روزانه واحدهای تولیدی آهن اسفنجی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در این ماه مربوط به کارخانه کوثر در 30فروردین ماه به میزان 5614 تن بوده و بالاترین رکورد حمل، بارگیری و فروش در تاریخ 22 فروردین ماه و به میزان 20264 تن بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان