در راستای طرح کاشت یک میلیارد نهال انجام شد:

کاشت نهال در ۲۲ هکتار از اراضی شرکت آلومینای ایران

مدیرعامل مجتمع آلومینای ایران اعلام کرد: این شرکت، کاشت نهال در ۲۲ هکتار از اراضی موجود را در ارستای طرح کاشت یک میلیارد نهال اجرایی کرد.

کاشت نهال در ۲۲ هکتار از اراضی شرکت آلومینای ایران
صفحه اقتصاد -

عبدالله شه بخش ضمن تبریک هفته درختکاری با بیان این مطلب گفت: شرکت آلومینای ایران با اعتقاد بر اصل حفظ محیط زیست و منابع طبیعی به عنوان ثروت بین نسلی برای حفظ و توسعه پایدار کشور، بخشی از منابع خود را در قالب انعقاد تفاهم نامه کاشت نهال با سازمان های متولی اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، وی افزود: در سایر حوزه ها از قبیل آبخیزداری و ایجاد بندهای خاکی -که باید مقدم بر درختکاری باشد- نیز اقدامات اساسی انجام گرفته و به زودی با اولین بارش های بهاری، ذخیره مناسبی از آب در شهرستان خواهیم داشت که درنتیجه این اقدام، منطقه سرسبزی ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل مجتمع آلومینای ایران یادآور شد: شرکت آلومینای ایران در ادامه تعهدات خود برای مشارکت در طرح کاشت یک میلیون نهال، اراضی اختصاص یافته به طرح مذکور را به کاشت درخت سیاه تاغ به عنوان یک گیاه بومی دارای حداقل نیاز به آب اختصاص داده است.

بنا به این گزارش، در مراسم مذکور، حسن اسدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی، امام جمعه و فرماندار شهرستان جاجرم و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان