فراخوان شرکت خدمات هوایی پیام برای خاکبرداری و خاکریزی دیوار بتنی پیش ساخته

شرکت خدمات هوایی پیام برای خاکبرداری و خاکریزی جهت تسطیح و زیر سازی، حمل و نصب دیوار بتنی پیش ساخته موجود، فراخوانی منتشر کرد.

فراخوان شرکت خدمات هوایی پیام برای خاکبرداری و خاکریزی دیوار بتنی پیش ساخته
صفحه اقتصاد -

این شرکت در نظر دارد مناقصه­ عمومی یک مرحله­ای، اجرای عملیات خاکبرداری، خاکریزی، حمل و نصب دیوار بتنی پیش ساخته مطابق با نقشه های پیوست بطول 4000 متر واقع در مهرشهر کرج را از طریق مناقصه عمومی و براساس قانون برگزاری مناقصات مصوب سال 1383 به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، بر اساس این گزارش، اسناد و مدارک این مناقصه که از طریق مراجعه به سامانه تدارکات دولت به نشانیwww.setadiran.ir  قابل دریافت می­باشد از روز چهارشنبه مورخ 23/12/1402 الی 07/01/1403 به فروش می­رسد.

همچنین، مهلت تحویل پیشنهادات تا روز سه شنبه 28/01/1403 و نحوه تحویل اسناد از طریق بارگذاری در سامانه تدارکات دولت به نشانیwww.setadiran.ir  می­باشد.

لازم به ذکر است حداقل گواهینامه مورد نیاز جهت شرکت در این مناقصه، داشتن حداقل رتبه 5 پیمانکاری با تاریخ معتبر در رشته ابنیه یا راه و ترابری از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور است.

متقاضیان شرکت در این مناقصه، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 02633171323-4 و 33266135-026 امور قراردادها تماس حاصل نمائید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان