تجلیل از پرسنل برتر HSE پیمانکاران ماهان سیرجان

از پرسنل برتر حوزه ایمنی پیمانکاران شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان تجلیل شد.

تجلیل از پرسنل برتر HSE پیمانکاران ماهان سیرجان
صفحه اقتصاد -

به مناسبت کسب رتبه برتر ایمنی در ممیزی سازمان ایمیدرو توسط شرکت ماهان سیرجان، طی مراسمی با حضور مهندس علیرضا پژوه مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان و مدیران شرکت های پیمانکار، از پرسنل و کارکنان برتر حوزه ایمنی شرکت های پیمانکار شاغل در معدن 5 گل گهر تجلیل شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت ماهان سیرجان، در این مراسم علیرضا پژوه مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان با تقدیر از تلاشها و زحمات کارکنان مجموعة ایمنی شرکت های گهر همکار و آپادانا کاوش ایرانیان به عنوان پیمانکاران شرکت ماهان سیرجان گفت: کسب رتبه برتر عالی تک ستاره در همایش ممیزی ایمنی سازمان ایمیدرو و روند رو به رشد این حوزه در سالهای اخیر نشان دهنده رویکرد و نگاه مدیران به مقوله ایمنی و تلاش، همت و تعهدپزیری پرسنل شرکت و همکاران پیمانکار است.

مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان افزود: شرکت های پیمانکار بازوهای اجرایی ما در حوزه تولید می باشند و ما با افتخار اعلام می کنیم که شرکت های همکار ما جزء شرکت های برتر هستند.

وی بیان کرد: رعایت اصول و استانداردهای ایمنی در تمامی پروژه ها و واحدهای شرکت لازم و ضروری است و کارهای بسیار خوبی در این حوزه انجام شده و انشاالله این روند ادامه دار باشد و به نتایج بهتری نیز دست پیدا کنیم.

گفتنی است شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن در هفتمین دوره همایش ممیزی سازمان ایمیدرو موفق به کسب رتبه عالی تک ستاره شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان