وزیر صمت:

عملکرد فولاد هرمزگان در اجرای طرح‌های توسعه‌ای افتخارآفرین است

وزیر صمت در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح‌های توسعه‌‌ای فولاد هرمزگان گفت: عملکرد فولاد هرمزگان در اجرای طرح‌های توسعه‌ای، حرکت به سمت تولید فولاد سبز و بهره‌وری افتخارآفرین است.

عملکرد فولاد هرمزگان در اجرای طرح‌های توسعه‌ای افتخارآفرین است
صفحه اقتصاد -

عباس علی آبادی در آیین کلنگ‌زنی طرح‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: افتخارآمیز است در مراسمی دعوت شویم که حاصل زحمت دیگران را افتتاح کنیم و از سویی نیز به اندا‌زه‌ای سعادت داشته باشیم که آغازگر عملیات اجرایی 2 پروژه مهم باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، وی با بیان اینکه اخیر در همایش صد شرکت برتر آیتم‌هایی را در خصوص شاخص‌های موردنیاز برای توسعه صنایع را اعلام کردم، گفت: همه این شاخص‌ها بر اساس مطالب علمی بیان شده و باید در دستور کار همه صنایع قرار گیرد.

وزیر صمت ادامه داد: مهم‌ترین آیتم‌ها برای توسعه صنایع افزایش بهره‌وری است، اگر امروز در فولاد هرمزگان از تولید فولاد سبز صحبت می‌کنیم ارزش آن به شاخص بهره‌‌وری است به گونه‌ای که برای تحقق آن از هیدروژنی استفاده می‌شود که هدر می‌رفته و این دیدگاه برای برای ما افتخارآمیز است.

وی تاکید کرد: کاهش مصرف انرژی و مصرف آب افتخارآمیز است و امروز شاهد روندی در بهره‌برداری در فولاد هرمزگان شاهد هستیم که برای ما افتخارآمیز است.

علی آبادی در پایان با بیان اینکه مهاجرت فولاد مبارکه به کنار دریا برای ما افتخار‌آفرین است، تصریح کرد: ما باید به سمت ایجاد صنایع پایین‌دست با ارزش افزوده بالاتر برویم و این مهم‌ترین کاری است که باید دنبال شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان