دیدار صمیمانه‌ی بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن با تلاشگران مجتمع صنعتی ذوب‌آهن اصفهان

بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و محمد ربیعی سرمربی تیم به همراه نیما نکیسا مدیرعامل ، اعضاء هیات مدیره و مشاورین باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان دوشنبه ۲۹ آبان ماه با حضور در بخش‌های مختلف مجتمع عظیم صنعتی ذوب آهن اصفهان ضمن ادای احترام به مزار شهدای گمنام ذوب آهن با کارگران و تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی دیدار کردند.

دیدار صمیمانه‌ی بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن با تلاشگران مجتمع صنعتی ذوب‌آهن اصفهان
صفحه اقتصاد -

بازیکنان و کادر فنی ذوب‌آهن در این دیدار دوستانه ضمن اهدای گل به کارگران بخش‌های مختلف خط تولید و صرف ناهار در رستوران‌های بخش‌های مختلف در کنار تلاشگران ذوب‌آهن لحظات شاد و صمیمانه‌ای را به نشانه‌ی همدلی میان خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن اصفهان رقم زدند تا این صمیمیت موجبات روحیه بخشی و افزایش انگیزه‌ی بازیکنان و نیز تلاشگران مجموعه را فراهم آورد.

آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن اصفهان در این بازدید ورزش را از جمله مواردی دانست که در دین مبین اسلام مورد تاکید قرار گرفته است و گفت : ورزشکاران و قهرمانان ذوب آهن اصفهان ، حافظ نام بزرگ این شرکت هستند و موفقیت آنها موجب افزایش نشاط کارکنان می شود .

نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان ضمن ابراز مسرت از بازدید خط تولید این مجتمع عظیم صنعتی، نتایج خوب تیم فوتبال باشگاه را به کارگران و خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن تقدیم کرد و گفت : کار و تلاش شبانه روزی تلاشگران ذوب آهن اصفهان و عرق جبین آنها که حامی اصلی باشگاه فرهنگی ورزشی و تیم های مختلف آن هستند، باعث شده این باشگاه موفقیت های بسیار خوبی را کسب کند .

وی بازدید از خط تولید را عامل افزایش انگیزه و ایجاد کننده انرژی مضاعف در بازیکنان تیم ذوب آهن اصفهان در آستانه دیدار حساس با استقلال تهران عنوان نمود و گفت: امیدوارم ورزشکاران باشگاه ، فرزندان شایسته ای برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان باشند و با دعای خیر این تلاشگران بتوانند موفقیت های بیشتری کسب کنند .    

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن نیز گفت : امروز بازیکنان بیش از گذشته متوجه ارزش والای برند ذوب آهن اصفهان و عظمت خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن و فداکاری‌های تلاشگرانی شدند که با همت خود برای اعتلای آن از جان و دل مایه می گذارند .

وی افزود : مشاهده تلاش و سختکوشی کارگران این مجتمع عظیم صنعتی موجب این شد که بازیکنان با توان و تلاش بیشتری برای کسب نتایج خوب مبارزه کنند .

ربیعی با اشاره به قداست و قدمت ذوب آهن اصفهان گفت : همه کسانی که در این باشگاه فعالیت می کنند باید با تلاش خود حافظ این قداست و جایگاه والا و مهم باشند .

همچنین طی آیینی پیراهن امضا شده توسط بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به رسم یادبود به تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی تقدیم شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما