انتصاب مدیران مطالعات فنی و اقتصادی ، مهندسی سازمان و فناوری اطلاعات و مدیریت اجرای طرح های صنعتی و مناطق

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی ایدرو،  در حکم انتصاب علیرضا گرشاسبی  به سمت  مدیر مطالعات فنی ، اقتصادی و توازن سرمایه گذاری بر شناسایی و معرفی

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در احکام جداگانه ای مدیر مطالعات فنی ، اقتصادی و توازن سرمایه گذاری ، مدیر مهندسی سازمان ، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و سرپرست مدیریت اجرای طرح های صنعتی و مناطق ویژه ایدرو منصوب کرد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی ایدرو، در حکم انتصاب علیرضا گرشاسبی به سمت مدیر مطالعات فنی ، اقتصادی و توازن سرمایه گذاری بر شناسایی و معرفی سرمایه گذاری در مناطق کشور به ویژه کمتر توسعه یافته صنعتی با تاکید بر توازن سرمایه گذاری در کشور تاکید شده است .

همچنین در حکم انتصاب مازیار ماهری به سمت مدیر مهندسی سازمان ، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بر بررسی و ارزیابی نیازهای جدید فناوری اطلاعات ایدرو ، تدوین و اجرای برنامه های ارتقای امنیت فضای مجازی و سیاست ها و استراتژی های مرتبط با فناوری و اطلاعات اشاره شده است .

در حکم سید مجید موسوی به سمت سرپرست مدیریت اجرای طرح های صنعتی و مناطق ویژه ایدرو نیز بر بهره گیری از توان و امکانات و هماهنگی کلیه بخش های ایدرو جهت اجرای طرح های صنعتی و مناطق ویژه تصریح شده است .

علیرضا گرشاسبی دانش آموخته دکتری تخصصی علوم اقتصادی است و عضویت هیات علمی مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی را در رزومه خود دارد .

مازیار ماهری کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات است و مدیریت فناوری اطلاعات صندوق بازنشستگی فولاد، مدیریت آموزش های مجازی و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت صنعتی و رئیس اداره مهندسی فرایندها ایدرو از سوابق کاری وی به شمار می رود .

سید مجید موسوی دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع است و ریاست هیات مدیره شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس ، مدیریت ارزیابی عملکرد و نظارت بر طرح ها و نظارت بر ارزشیابی و مدیر تشکیلات و منبع انسانی ایدرو را در سوابق خود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان