دختر زاکانی با این حرف ها درباره پدرش غوغا به پا کرد!

دختر زاکانی گفت: پدرم در خانواده خاطرم نیست چه زمانی عصبانی شده است، اما اگر ببیند ظلمی به مردم اتفاق می‌افتد یا حق‌خوری وجود دارد، عصبانی می‌شود.

دختر زاکانی با این حرف ها درباره پدرش غوغا به پا کرد!
صفحه اقتصاد -

همزمان با تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، دختر زاکانی به سوالاتی درباره پدرش پاسخ داد.

بخشی از صحبت های دختر زاکانی به نقل از مهر به شرح زیر است؛

* تصویر خشنی از پدرم در رسانه‌ها شکل گرفته که این‌طور نیست ایشان به شدت شخصیت شوخ و مهربانی دارند.

*پدرم بیشتر از بیست سال از زندگی خودش را اجاره نشین بود.

*اخیرا به واسطه حضور در شهرداری تهران، توجه ویژه‌ای به قشر محروم، آسیب‌دیده و ضعیف جامعه دارد و برناهای خوبی را برای این قشر اجرا می‌کند.

*پدرم در خانواده خاطرم نیست چه زمانی عصبانی شده است، اما اگر ببیند ظلمی به مردم اتفاق می‌افتد یا حق‌خوری وجود دارد، عصبانی می‌شود.

*بزرگ‌ترین نقطه قوت پدرم، شجاعت اوست. در مواجهه با اشخاصی اتفاقاتی که می‌افتد، دنبال حساب و مصلحت‌سنجی، حساب و کتاب دنیایی، یا ریزش رأی و کاهش محبوبیت نیست. همیشه طرف مردم و اهل هزینه‌دادن است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • علی

  به روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم

 • مهدی

  اخه برای چی عصبانی بشه .به خاطر بیکاری .بی پولی. اجاره خونه و خرج شکم زن وبچه .هزینه تحصیل بچه.هزینه درمان خانواده.پول کشور دست شما و امثال شماست .فقط قشرکارگر گشنه و بیچاره و با استرس زندگی میکنن.

 • Hamid

  ایشان هر وقت ببیند ظلمی به مردم شده عصبانی میشود ، جالب اینجاست دخترشان یادش نمیاید آخرین باری که عصبانی شده اند کی بوده ؟

 • ناشناس

  خصوصیت یک مومن واقعی همین است که دختر دکتر زاکانی گفت بامردم وخانواده مهربان باظالم ودزدروحانی خشن زاکانی دوست داریم

 • علی اصغر قاسم پور

  این پاراگراف آخرش مخصوصاً خیلی حرفاشون با واقعیت تفاوت داشت، چه طور پوششی هر سال تشریف میارن بعد کاور برداشته و از کاندیدایی دیگه به جای خودشون رونمایی می شه؟!

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد