اسامی ۴ شهید سپاه در حمله رژیم صهیونیستی به دمشق + جزئیات

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه اسامی ۴ شهید سپاه در حمله رژیم صهیونیستی به دمشق پرداخته شده است.

اسامی ۴ شهید سپاه در حمله رژیم صهیونیستی به دمشق + جزئیات
صفحه اقتصاد -

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از حمله هوایی جنگنده های رژیم متجاوز و غاصب صهیونیستی به دمشق و شهادت ۴ تن از مستشاران نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد و اعلام کرد: حجت‌الله امیدوار، علی آقازاده، حسین محمدی و سعید کریمی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت ۴ تن از مستشاران نظامی سپاه و مدافعین حرم و تعدادی از نیروهای سوری در پی حمله هوایی جنگنده های رژیم متجاوز و غاصب صهیونیستی به دمشق خبر داد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی اقدام متجاوزانه رژیم ددمنش و جنایتکار صهیونیستی در حمله هوایی به دمشق ۴ تن از مستشاران نظامی سپاه و مدافعین حرم و تعدادی از نیروهای سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شهادت شهیدان حجت الله امیدوار ، علی آقازاده ، حسین محمدی و سعید کریمی را به حضرت ولیعصر (عج ) ، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) ، خانواده های معظم شهیدان و آحاد فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی تبریک و تسلیت می‌گوییم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • بابائی


  شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸
  تصاویر ۵ مستشار سپاه پاسداران که در حمله اسرائیل به شهادت رسیدند سپاه پاسداران جنایات رژیم صهیونیستی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت

 • بابائی


  شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶
  صهیونیست ها 100 درصد فقط با حمایت آمریکا و غرب و برخی کشورهای عربی و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی جنایت می کنند، آدم می کشند و هم دست به اقدامات تروریستی و ترور می زنند.

 • بابائی


  شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۵
  آمریکا جنایتکار از سال 2011 تاکنون از حملات رژیم صهیونیستی به سوریه حمایت می‌کند

 • ناشناس

  اگه مجازات سخت می دادید که هر روز حمله های اسرائیل تکرار نمی شد. اسرائیل هم می داند که انتقام سخت فقط یه حرف هست و اتفاقی نمی افتد.

 • ناشناس

  این حرکت رژیم نحس صهیونیستی عکس العملی بود در مقابل موشکباران اربیل وبه هلاکت رسیدن چندنفر ارشد صهیون.هرچند بخاطر همین کارشون هم تاوان سفت و سخت میدن ولی بایستی شرایط رو به مردم کامل توضیح داد.و تبیین کرد تا بعضیها کلمات(انتقام سخت)رو به حالت مسخره بیان نکنند.

 • بابائی

  لعنت به اسراییل وحامیانش
  لعنت به داعش وحامیانش
  لعنت به تروریست ها وحامیانش
  لعنت به مدعیان حقوق بشر

 • ناشناس

  چرا این مستشاران و رزمندگان واقع درکشور سوریه برای خودشان سنگرهای زیر زمینی و بتون آرمه درست نکردند چرا باید درساختمان سه طبقه باشند که به راحتی مورد هدف رژیم صهیونیستی قرار بگیرند.؟ حتما میدانید سران خبیث رژیم صهیونیستی درتمام مدت جنگ در زیر زمین و در سنگرهای بتون آرمه هستند و از آنجا جنگ را هدایت میکنند .و گروه مقاومت هم باید در سنگرهای زیر زمینی باشند منطقه درحال حاضر درجنگ بسر میبرد

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان

   پیشنهاد صفحه اقتصاد