فال روزانه فردا یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌ است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

ایده شما برای ماجراجویی و رفتن به تعطیلات امروز تغییر کرده و بیشتر به وظایف قبلی خود در محل کار می پردازید. شاید قبلا فکر می کردید که می توانید با تردستی از مسئولیت هایتان فرار کنید ، اما امروز با ناراحتی در می یابید که راه های فرارتان بسته شده اند. سعی نکنید برای جبران کردن اشتباهات برنامه های خود را کنسل کنید ، چرا که این ایده خیلی زود اثرش را از دست می دهد. پس صبر کنید تا انرژی از دست رفته را دوباره به دست آورید.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

فکر کردن به روش های جدید برای اینکه دوستی های اخیر خود را بهتر کنید لزوماً بدون فایده خواهد بود ، با این حال یک ایده منطقی است. متاسافانه وقتی مراحلی را تجزیه و تحلیل می کنید که برای رسیدن به مقصودتان باید آنها را بگذرانید ، ظاهرا ناامیدی به سراغتان می آید. به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید ، در انتظارات و توقعات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آن چه فکرش را بکنید به رضایت خواهید رسید.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

شما دیروز به دلیل عکس العمل های بدی که دیده اید کمی ذهن خود را از نظر عاطفی پاکسازی کرده اید و شاید هم به خاطر عدم پیشرفت ناامید شده باشید. اما سازندگی و پیشرفت همیشه با اتفاقاتی که در ظاهر به وقوع می پیوندد اندازه گیری نمی شود! شما بدون اینکه خودتان آگاه باشید در طی مراحل کاری خود و در خلال تغییرات به وجود آمده پیشرفت می کنید. پس به خاطر رکود و سکون موقتی کارتان نگرانی به خود راه ندهید!

فال روزانه فردا متولدین تیر

همیشه امکان پیشرفت و ترقی وجود دارد! در حال حاضر تغییر دادن رژیم غذایی و فعالیت های منظم روزانه تنها چیزی است که بهش نیاز دارید. اما هیچ چیز به آن سادگی که باید باشد نیست. پیدا کردن زمان خالی بین تمام قرار ملاقات هایتان از آن چیزی که فکر می کردید سخت تر است. بی خودی تلاش نکنید! الان بهتر است که به جای اینکه بیخودی تلاش کنید و فرد احمقی نشان داده شوید عقب نشینی کنید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

شما می خواهید دیدگاه مثبت و خوش بینانه خود را حفظ کنید ، اما امروز هیچ چیز به آن اندازه که در ظاهر به نظر می رسد خوب و زیبا نیست. حالا شما باید انرژی بیشتری صرف نشان دادن چهره مثبتی بکنید که پیش از این به خاطرش خودتان را خسته کرده بودید. مطمئنا اگر بتوانید به هر چیزی که مانع از لذت بردنتان شده است پایان دهید ، اوضاع بهتر می شود. لازم نیست تظاهر کنید؛ چرا که دیگران شما را همان طوری که هستید قبول دارند.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

در حالی که به دیگران کمک می کنید از فرصت هایی که در زندگی دارند استفاده کنند ، باز کردن درهای شانس و خوشبختی به روی دیگران تبدیل به سرگرمی و تفریح تان شده است!! اما حالا دیدن تمام پتانسیل ها سخت تر شده است؛ چرا که هر چیزی نسبت به قبل مایوس کننده تر شده است . اما شما زمان تان را تلف نکنید ، احساس بدبختی نکنید و به خودتان شک نداشته باشید. درعوض هدفی منطقی برای خود تعیین کنید و برای رسیدن به آن کار کنید.

فال روزانه فردا متولدین مهر

شما می توانید احساس کنید که طی دو ماه آینده با مشکلات پیچیده ای روبرو خواهید شد ، اما شاید آمادگی این را نداشته باشید که در زندگی تان تغییرات اساسی بدهید. در حقیقت شما باید از بحث های مهم در مورد مشکلاتی که هیچ راه حل صریح و واضحی برایشان وجود ندارد ، دوری کنید. به یاد داشته باشید شما امروز می توانید بدون اینکه تصمیم نهایی بگیرید ، تفکرات معنوی خود را عمیق تر و ژرف تر بسازید.

فال روزانه فردا متولدین آبان

شما به دلیل پیغام های درهم برهم و پیچیده ای که تا به حال دریافت کرده اید گیج و آشفته شده اید. برای یک لحظه همه چیز از هم پاشیده می شود ، سپس فقط چند دقیقه بعد اوضاع به حالت اول بازمی گردد. باوجود اینکه شما به طور ناخودآگاه در تلاش برای رفع ایرادها هستید ، ولی احتمالاً مشکلی به وجود خواهد آمد. به جای این کار تغییراتی که می توانید ایجاد کنید را در نظر بگیرید و سپس تا فردا صبر کنید و ببینید اوضاع چقدر بهتر می شود!

فال روزانه فردا متولدین آذر

شما امروز می توانید با یک دیدگاه تازه و جدید به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ می دهد نگاه کنید. ایده های ناب و تازه تان در محل کار دوستانتان را شگفت زده خواهد کرد ، چرا که شما امروز قالب ها را شکسته اید و ظاهراً دیدگاه های جدیدی به دست آورده اید. اگر ایده ای داشتید ، به خاطر ترس یا قضاوت های منفی دیگران از آن صرف نظر نکنید. به تنهایی کارهای که مثبتی که در نظر دارید را انجام دهید و اجازه دهید دیگران هم بفهمند که چه فکری دارید.

فال روزانه فردا متولدین دی

بعضی وقت ها شما بیش از حد می دانید و این موضوع ، اوضاع را سخت و مشکل می سازد! شما دوست دارید حرف هایی را به دیگران بزنید و نمی دانید این کار را بکنید یا نه. می خواهید به آنها بگویید که وظایفشان را به خوبی انجام نداده اند و الان شما مجبورید جور آنها را بکشید! سوت زدن و خونسرد بودن شاید بد نباشد ، اما کار شما را سخت تر می کند! کارهایی که برای نجات یافتن از این مخمصه لازم است را انجام دهید ، این کار شاید از دنبال کردن عالی ترین ایده هایتان نیز حیاتی تر باشد.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

این روزها سازماندهی کردن افکارتان برای آینده مایه تفریح و سرگرمی تان شده است. اخیرا تجربیاتی داشته اید که شما را از عادت ها و ساختارهای قدیمی تان آزاد کرده اند. حالا شما باید به مراحل بعدی بروید ، ولی شخصی از راه می رسد که با دادن جواب “منفی” جلوی پایتان سنگ می اندازد. از طرف دیگ شما فقط انتظار دارید جواب مثبت بشنوید! الان دیگر وقت سئوال و جواب کردن نیست!! خودتان دست به کار شده و شروع به کار کنید.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

وقت شما تمام شده است و کارهای عقب مانده خیلی زیادی برای انجام دادن دارید! شاید ظاهراً هنوز مهلت داشته باشید ، ولی شما باید بتوانید روی تمام آنها با هم کار کنید. شما احساس می کنید از سوی کسانی که می توانند بهتان کمک کنند حمایت نمی شوید ، اما اجازه ندهید این حس حرکت شما به سوی ایده هایتان را متوقف کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان