فال روزانه فردا شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌ است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

امروز مقداری عصبی و بهانه جو هستید و هر لحظه ممکن است از کوره در بروید.اگر مسئله ای شما را پریشان کرده است یا گمان می کنید از خوبی شما سو استفاده شده است بهتر است شیوه رفتار خود و محبت بی حسابتان به دیگران را تمام کنید. نیازی نیست به دیگران پرخاش کنید و روح خود را آزار دهید.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

امروز شما سرشار از احساسات خوب و انرژی مثبت هستید. زیبایی و جذابیتتان برای اطرافیان شما مشهود است و تحت تاثیر جاذبه ی شما قرار دارند.می توانید از احساسات خوبتان نهایت استفاده را ببرید و از روزهای پیش رویتان نهایت لذت را ببرید.به یک مهمانی دعوت خواهید شد که در آنجا با شخص جدیدی آشنا خواهید شد که تاثیر زیادی در زندگیتان خواهد داشت.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

در این روزها ایده های خلاقانه و خوبی به فکر شما می رسد , آن ها یادداشت کنید و سعی کنید به جزئیات و نحوه اجرایی شدن آن ها فکر کنید و با دیگران در این مورد مشورت کنید.امروز سرشار از انرژی هستید بنابراین اگر قصد شروع کاری را دارید بهتر است از امروز آن را شروع کنید و برای امور آینده خود برنامه ریزی کنید.

فال روزانه فردا متولدین تیر

شخصی که با شما رابطه نزدیکی دارد و برای شما مهم است مدام در حال تغییر جهت فکری است و رفتار او دائم در حال تغییر است این موضوع شما را آزار می دهد و منجر به ناراحتی شما می شود.به طور ناخودآگاه رفته رفته از او دوری خواهید کرد و از زندگیتان حذف می شود که این موضوع نیز باعث درد و رنج در شما خواهد شد. بهترین کار بیان مشکل است و اینکه صادقانه از او بخواهید دست از این رفتار بردارد و خود را تغییر دهد و ثبات بیشتری داشته باشد.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

امروز از نظر جسمی درموقعیت خوبی قرار دارید و احساس سلامت و شادابی زیادی دارید و بهترین فرصت برای اهمیت دادن به علاقه مندی ها و تفریحات شخصیتان است.سعی کنید زمانی را برای خودتان کنار بگذارید و به افکار خود سر و سامانی بدهید می توانید همه اتفاقات و نگرانی های خود را یادداشت کنید تا بتوانید پریشانی و افکارتان را نظم دهید.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

سعی کنید برای انجام کارهای روزانه خود برنامه  داشته باشید و از تعادل و منطق در تصمیم گیری های خود استفاده کنید.یک فرصت شغلی برای شما پیش می آید که می تواند موجب پیشرفت و سعادت شما را فراهم کند.بعضی اوقات در بعضی امور بزرگ نمائی زیادیی انجام می دهید و بعضی مسائل ساده را پیچیده می کنید , بهتر است از این کار دست بردارید و سعی کنید واقع نگر باشد.

فال روزانه فردا متولدین مهر

امروز اتفاقات جدیدی برای شما روی می دهد و تجربیات جدیدی را کسب می کنید که باعث شادی و نشاط شما می شود.امروز وقت بیشتری را با دوستان خود بگذرانید و با تفریح و سرگرمی روح خود را سیراب کنید.در انتظار شخصی هستید که از مسافرت باز می گردد و خوشحالی شما را تکمیل می کند و روحیه شما را تقویت خواهد کرد.

فال روزانه فردا متولدین آبان

امروز در بعضی موارد آشفتگی و پیچیدگی را تجربه خواهید کرد.سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و صبر و حوصله ی بیشتری خرج بدهید تا مسائل حل شوند و احساسات شما و روابطتان ثبات پیدا کنند.در مورد موضوعی نیاز به کمک دارید, یک دوست یا شخصی مطمئن را بیابید و با او در مورد افکار و مشکلات خود صحبت کنید و از او مشورت بگیرید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

شما فردی مثبت نگر و پر انرژی هستید و تلاش می کنید نیمه پر لیوان را ببینید و سعی می کنید بدبینی را از خود دور کنید.اما از نظر روحی کمی بی حوصله هستید و گمان می کنید روزهای بیهوده ای را می گذرانید.سعی کنید به امور عقب افتاده کاری یا تحصیلی خودتان بپردازید و خودتان را مشغول نگه دارید تا احساس کسالت و بیهودگی از شما دور شود.

فال روزانه فردا متولدین دی

شاهد تغییرات اساسی  در زندگی و محیط زندگی خود خواهید بود. ممکن است این تغییرات, یک تغییر دکوراسیون یا تغییر ظاهر شما باشد.سعی کنید به خواسته های درونی خود اهمیت بیشتری بدهید و نگران قضاوت یا حرف دیگران نباشید.در زندگی عشقی خودتان گرفتار شک و دودلی شدده اید که بی پایه و اساس است .افکار مثبت و خوش بینی را در خودتان تقویت کنید.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

بهتر است بیشتر مراقب سلامت جسمی خود باشید.خواب خود را تنظیم کنید و نوشیدنی ها و غذای سالم را جایگزین مواد غذایی روتین خود کنید. این تغییر سبک زندگی و خوراک به سلامت شما کمک می کند و به بهبود عملکرد ذهن و افزایش روحیه شما نیز کمک می کند.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

با خودتان صادق باشید و احساسات خودتان را سانسور نکنید. این کار باعث می شود احساسات ضد و نقیض در شما افزایش پیدا کند و به یکباره تمام حس های شما طغیان کند و موجب شگفتی خودتان و اطرافیانتان می شود.سعی کنید از احساسات خود به موقع و در زمان مناسب حرف بزنید و گره های ذهنی که برایتان ایجاد شده است را حل و فصل کنید، به خواسته های درونیتان اهمیت بیشتری بدهید و با خودتان حلوت کنید. این کار به پیشرفت شما کمک زیادی می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان