فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

امروز می توانید احساسات بسیار عالی را در زندگی رقم بزنید اجازه ندهید که کسی در نیازهای شخصی شما مشکل ایجاد کند خودتان را دوست داشته باشید و به آنچه که هستید افتخار کنید ارزش واقعی در نگاه خود شماست، پس خودتان را دست کم نگیرید. بهتر است از رویا بیرون بیایید و کمی هم واقعیت های اطراف را ببینید واگر چیزی شما رنج میدهد تصمیم به حل آن بگیرید.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

امروز یادآوری یکی از خاطرات مربوط به گذشته ممکن است برای شما تبدیل به موضوعی جالب شود، چراکه نگاه شما امروز متفاوت‌تر از قبل شده است. شاید دلیلش این باشد که شما امروز رویاها و خاطرات خود را با رنگهای روشن تر و دیدی بهتر از قبل میبینید. اینکه در گذشته چه چالش هایی را پشت سر گذاشته ویا چه اوقات شادی را داشته اید شما را امیدوار تر میکند که بدانید هیچ چیز پایدار نیست.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

اوضاع زندگی برای شما بسیار پیچیده شده است است و فکر میکنید هیچ راه نجاتی نیست اما در همین روزهای آینده شاهد اتفاقات معجزه آسایی در زندگیتان میباشید که شمارا بسیار خوشحال میکند فقط باید یکم صبور باشید. کم توجهی های اخیر شما باعث شده است که همسر یا شریک احساسیتان از شما دلخور باشد اما تابحال به روی خودش نیاورده است هرچه زودتر از او دلجویی کنید که همراه با او میتوانید به بسیاری از خواسته هایتان برسید.

فال روزانه فردا متولدین تیر

مدتی هست که نسبت به خانواده و نزدیکانتان بی مهری میکنید وآنان را از مرکز توجه خود دور کرده اید اما باید توجه کنید تنها کسانی که در روزهای سخت پشت شما خواهند بود همین نزدیکانتان هستند،دست از لجبازی بردارید و با صمیمیت با آنها رفتار کنید. تلاش هایی که برای تحصیل یا شغلتان انجام داده اید امروز به بار منیشیند ودر آستانه ورود به یک محیط جدید هستید از همین کانال به موفقیت های زیادی میرسید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

با وجود اینکه اغلب شما آدم حساس و عاطفی هستید اما امروز احساسات شخص دیگری است که یک موقعیت حساس را بوجود می آورد. ممکن است آرزو کنید که کاش دیگران بیشتر مراقب سخن گفتن خود باشند چرا که بعضی از حرف‌های آنان شما را بسیار ناراحت میکند اما شما باید یاد بگیرید روحیه خود را در مقابل هر حرفی آزار ندهید. قلب مهربان شما دوست دارد به همه در هر موقعیتی محبت کند اما باید توجه کنید که ممکن است از طرف انسان های سودجو مورد سو استفاده قرار بگیرید.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

امروز میتوانید در رابطه با هدف و برنامه ای که در نظر دارید کمی هم فکر کنید اما شانس با شما خواهد بود چراکه روش های قدیمی را رها کرده و باشیوه درستی که امتحان کرده اید رفتار میکنید. اگر دوستانتان از شما دعوت کردند که در یک جمع دوستانه حاضر شوید،قبول کنید چون نه تنها به انجام وظایفتان لطمه نمیزند بلکه باعث ایجاد حس شادی و انگیزه برای ادامه دادن مسیر شما میشود.

فال روزانه فردا متولدین مهر

تمرکز شما امروز روی انجام دادن کارهایی است که قبلا قول آنها را داده بودید و ممکن است به سختی کار کنید تا جاییکه باعث شود سهوا دوستان تان را نادیده بگیرید. بهترین راهکاری که می‌توانید اتخاذ کنید این است که کارها و پروژه‌های بزرگ تان را به وظایف کوچک تقسیم بندی کنید و یکی را پس از دیگری انجام دهید. اماباید به این موضوع هم توجه کنید که نباید سلامت خود را برای دیگران بخطر بیاندازید همینکه شما برای انجام تعهداتتان با حداکثر توان تلاش میکنید کافی است.

فال روزانه فردا متولدین آبان

سعی کنید به پستی و بلندی های رابطه احساسیتان تو جه نکنید چون این روزها شما بسیار حساس شده اید و نمیتوانید برداشت درستی از رفتار دیگران داشته باشید پس هیچ تصمیم عجولانه ای نگیرید. امروز از نداشتن استقلال کافی مالی ناراحت هستید اما با نگرانی راه به جایی نمیبرید فقط باید هرچه زودتر بدنبال یک روش درست برای مستقل شدن باشیدتا به آرامش برسید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

اتفاقات خوبی در مسیر رسیدن به اهدافتان رخ میدهدوبه همین دلیل شما مصمم تر از قبل به پیش میروید فقط باید حواستان را جمع کنید که حسادت دیگران نسبت به شما کار دستتان ندهد. امروز باید از کسانی که نسبت به شما محبتی داشته اند و یا کمک هایی را انجام داده اند تشکر کنید اگر میتوانیدبا خرید یک هدیه ساده خوشحالشان کنید.

فال روزانه فردا متولدین دی

ممکن هست که کسی بخواهد با وعده و وعید های بزرگ شما را فریب دهد اما بهتر است که دست از بلند پروازی بردارید و اهداف خود را عاقلانه تر در نظر بگیرید در غیر اینصورت با شکست هایی مواجه میشوید. بهتر است ساعت خواب و استراحتتان را مدیریت وکنترل کنید تا هم از لحاظ جسمی سالم باشید و هم از کارهایتان عقب نمانید.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

امروز حال و حوصله درست و حسابی ندارید و هر لحظه ممکن است حالتان تغییر کند شاید به نظر دیگران این کج خلقی و زودرنجی شما بخاطر این باشد که در وضعیتی گرفتار شده اید که با آنچه انتظارش را داشته اید فرق می کند، ولی در واقع دلیل این وضعیت فعلی شما مثل خیلی وقت های دیگر درگیری بین مغز و قلبتان است. در حال حاضر به نفعتان است که کمی با خودتان خلوت کنید و در عالم تنهایی فرو بروید تا تصمیمات درستی را بگیرید.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

بهتر است تحت هیچ شرایطی دست از صداقت برندارید حتی اگر واقعیت ناخوشایند باشد! تظاهر کردن به این که همه چیز روبراه است تنها تنش و مشکلات را بیشتر خواهد کرداگر حقیقت را نگویید به آنچه که می خواهید نمی توانید برسید پس بهترین کاری که از دستتان بر می آید بی آن که به فکر منافع خودتان باشید، واقعیت ها را صادقانه به زبان بیاورید. همین رفتار صادقانه شما باعث دلگرمی دیگران می شود و وفاداری آنهارا برای اهداف آینده بدست می آورید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان