فال روزانه فردا یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال کولاک

فال روزانه فردا متولدین فروردین

گره کور زندگی تان بعد از مدت ها باز می شود. احساس آزادی خواهید کرد. مسائل و مشکلات مالی را پشت سر گذاشته، به تعادلی در دخل و خرج خواهید رسید. وقت آن است به رویاهای تان جامه ی عمل بپوشانید. این دوره بر عده ای از متولدین این ماه پایان تمام مشکلات و موانع است، در حالی‌که برای عده ای دیگر شروع مشکلات شغلی و مالی است.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

منتظر رسیدن یک نامه یا نتیجه یک کار هستید که به زودی آن را دریافت خواهید کرد. در این ماه با موجی از توقعات از جانب دیگران مواجه خواهید شد. به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید تا آنجا که برایتان مقدور است بکوشید و نه بیشتر. به فرصتی دست می یابید تا به جنبه های‌ مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و عمده در مورد کار و حرفه تان بگیرید.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

آدمی خوش قلب و مهربان هستی، اما متاسفانه زودرنجی و با عصبانیت دست به کار می‌شوی. همین رفتار، نیرویت را کم می کند. دست از وسواس بردار و از گفتن سخنان بیهوده خوداری کن. فقط زمانی که لازم است، سخن بگو. از چیزهای خوب و رضایتبخش صحبت کن و دیگران را با سخنانت نیازار. هنگامی که همسرت صحبت می‌کند، بگذار او بفهمد که به او گوش می‌دهی و در چشمانش نگاه کن. با این کار رابطه بهتری بین شما شکل می گیرد.

فال روزانه فردا متولدین تیر

مدتی است دچار آشفتگی روحی شده ای و آرام و قرار نداری. اگر کمی حوصله به خرج بدهی و به خداوند متعال پناه ببری، به زودی گم شده ات را خواهی یافت. گره ای در کارت به وجود آمده که به موجب آن آرامشت تا حدودی دچار اختلال شده است، اما هیچ نگران نباش چراکه به یاری خدا رفع می شود و از غصه رهایی می یابی.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

در سال گذشته نگران از دست دادن چیزی بودی که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستی. آینده فرزندانت مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنی تا محیطی آرام در خانه داشته باشی. از نظر فعالیت در زمینه شغلی تغییر چندانی نخواهی داشت، اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

روابطت با یک نفر به سرعت التیام پیدا می‌کند. شاید هر دو یک چیز می خواستید، اما به شکلی متفاوت بیان کرده و راهی متفاوت برای رسیدن به آن را انتخاب کرده بودید. خود را در آرامش نگه دارید و چیزها را آسان تر بگیرید. یکی از همکاران از روی حسادت برای شما نقشه های‌ بزرگی با ظاهر جذاب آماده می کند. یکسری رویدادهای تصادفی در نیمه دوم این ماه برای شما خوش شانسی بی شمار به همراه می آورد.

فال روزانه فردا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲

فال روزانه فردا متولدین مهر

در فکر و خیال بودن بدین معنا نیست که در رویا و خیالات خود غرق شده‌ای. مدام جلوی پایت سنگ انداخته می‌شود، به همین علت، نگرش‌های‌ مثبت کار را حفظ کن، هر چند کار دشواری است. حتی ممکن است فکر کنی برای پیروز شدن در برابر کسانی که با شما مخالفت می کنند و بر ضدتان هستند، باید سخت تر کار کنی.

فال روزانه فردا متولدین آبان

بعد از مدت‌ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی به خود استراحت بدهی و کمی از آرامش موجود لذت ببری. موقعیتی براست پیش خواهد آمد که وادار به قضاوت در مورد موضوعی می‌‌شوی. سعی کنی این کار را به دور از هر گونه سوگیری و پشتیبانی انجام دهی. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به ارمغان بیاور.

فال روزانه فردا متولدین آذر

بی تابی و بی قراری به اتمام رسیده است، به شکرانه آن صدقه بده. درس جدیدی در زندگی یاد گرفتی که با عشق و محبت قادر خواهی بود، سخت ترین و بداخلاق ترین آدم ها را رام سازی. با تسلط بر اعصاب و مشورت با یکی از افراد با تجربه می توانی مسائل را حل کنی. با بگو مگو کارها اصلاح نمی‌شود، بلکه امور زندگی با صبر و شکیبایی بهتر نظم می یابد.

فال روزانه فردا متولدین دی

در این ماه شرایطی پیش روی شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنی. ‌تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارت خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست. میزبان دوست عزیزی خواهی بود که می توانی با او درد دل کنی و با طرح مشکلات پیش رویت از او کمک فکری بخواهی. متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده ای. باید از این اوقات حداکثر استفاده را ببری.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

سعی کنی با همه حتی با دشمنان خود در صورت پیروزی بر آنها مهربان باشی. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کن. نسبت به همه محبت داشته باش. هر دشمنی، یک دشمنی متقابل را به همراه دارد. از تصمیمی که گرفته ای دست بردار و منصرف شو که بوی «خیر» از آن به مشام نمی‌رسد. خطری که سلامتی جسمانی شما را به خطر انداخته بود، به لطف خدا از سر گذرانده ای. به شکرانه آن صدقه بده.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

در ایام نوروز، اعصاب تان آرامش یافته و ترس تان از آینده کمتر شده است. دلخوری که از محبوبت به دل داشته ای، بعد از گذشت چند سال از بین می‌رود و دوستی از سرگرفته می شود. فرصت را از دست نده. یک‌بار او را از دست داده و پشیمان شده ای، حالا که خودش آمده است، اجازه نده تجربه دوری گذشته تکرار شود. برای عده ای از متولدین این ماه جابه جایی شغلی پیش می‌آید و همین امر موجب می شود، دوره کوتاهی را با رکود مالی سپری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان