فال چوب فردا + فال ورق فردا سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

در این مطلب از پایگاه خبری صفحه اقتصاد فال چوب فردا همراه با فال ورق فردا سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ را برای طرفداران این فال گردآوری کرده ایم.

فال چوب فردا  + فال ورق فردا سه شنبه  ۲۱ شهریور ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

از قدیمی ترین انواع فال می توان به فال چوب اشاره کرد. گفته می شود این فال به زمان دانیال نبی و امام جعفر صادق (ع) برمی گردد. برای این نوع فال باید ابتدا با چشمانی بسته نیت کرده سپس فال خود را بخوانید.

فروردین

به‌ زودی شخصی به دیدارتان می آید. بهتر است به خوبی از او استقبال کنید تا احساس آرامش خاصی در وجودتان به وجود بیاید که بتوانید خودتان را از مشکلات رها کنید و به سوی خوشبختی قدم بگذارید. همچنین تغییر و تحولاتی در زندگی شما رخ می دهد زندگی تان دچار تغییراتی می شود که این تغییرات سبب خوشحالی شما می گردد.

اردیبهشت

به تازگی توانسته اید با خودتان کنار بیایید و مسائل ناخوشایندی که در گذشته برایتان روی داده بود را به دست فراموشی بسپارید. البته ممکن است فردی که مسبب چنین امری بوده، دوباره به جانبتان بازگردد که باید خودتان را کنترل کنید و دیگر فریب حرف‌هایش را نخورید. اگر در زمینه کاری مشکلاتی برایتان وجود دارد، باید یک صحبت اساسی با کارفرمایتان داشته باشید.

خرداد

ماه گذشته سرشار از اتفاقات خوب برایتان بوده که نسبت به همه آن‌ها بی‌توجه بوده اید و لذت کافی را از آنها نبرده اید، اما در اردیبهشت ۱۴۰۲ باید به تفکر در رابطه با گذشته پایان دهید و اتفاقاتی که روی داده را رها کنید تا بتوانید زندگی شادتری داشته باشید. تمام تلاش تان بر این است که ارتباط معنوی تان را با خداوند قوی تر کنید، چرا که کمبود این ارتباط را در زندگی تان احساس می کنید.

تیر

در این ماه شما تصمیم به انجام کارهای بزرگ گرفته اید و تمام تلاش تان این است که آن را به سرانجام برسانید، با وجود این که حرف‌های منفی زیادی در اطرافتان وجود دارد، باز هم به آن ادامه خواهید داد و نتایج مثبتی هم نصیب تان می شود. به زندگی عاطفی خود سر و سامان دهید. در رابطه با موضوعی حتما باید آن را مانند راز نگه‌ دارید، وگرنه آسیب می بینید و افراد از شما سوء استفاده می‌کنند.

مرداد

ممکن است از جانب اطرافیان و یا دوستانتان مشکلاتی به وجود بیاید که باید سعی کنید آنها را برطرف کنید و از آنان بخواهید در این شرایط بحرانی نمک به زخم تان نپاشند. در این ماه آنقدر سرگرم کار و فعالیت خواهید بود که به هیچ عنوان به مسائل ناامید کننده فکر نمی کنید و این قضیه موجب می شود از نظر روحی در موقعیت خوبی باشید.

شهریور

در اواسط ماه خبرهایی به دستتان می رسد که می تواند شما را نگران کند و مجبور می شوید برای برطرف کردن آنها درگیری های زیادی را از سر بگذرانید، اما نگران نباشید که تا ماه به پایان نرسیده، نتایج خوبی خواهید گرفت. زندگی ای طولانی و در مسیری مناسب توام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید. 

فال چوب فردا

مهر

پولی به دستتان می رسد که می تواند هم مشکلات شما و هم مشکلات افراد خانواده را برطرف کند، البته در صورتی که سخاوت و دست و دلبازی به خرج دهید. اگر زندگی عاطفی شما در مرحله خوبی قرار دارد، منتظر یک طوفان کوچک باشید. اگر هم، اکنون در شرایط نامساعدی به سر می برید، مطمئن باشید که به زودی مشکلات میان تان برطرف خواهد شد.

آبان

کمی ناخوش احوال هستید، اما مسئله خاصی نیست و خیلی زود سلامتی تان را به دست می آورید. اگر تصمیم به خرید وسیله ای گران قیمت گرفته اید، از این کار دوری کنید که شما را از نظر مالی در موقعیت سختی قرار خواهد داد. شما بسیار ساده دل و مهربان هستید و این قضیه موجب می شود مورد سوء استفاده قرار بگیرید. کمی سیاست داشته باشید و به هر کس اجازه ندهید زندگی تان را به بازی بگیرد.

آذر

متاسفانه تا زمانی که پای احساس در زندگی تان در میان باشد، نمی توانید تصمیمات درستی برای خود بگیرید و از عقل و منطق به دور خواهید بود، پس سعی کنید میان این دو تعادل برقرار کنید. بیش از حد شتاب زده عمل می کنید و نمی توانید صبور و آرام باشید، همین قضیه مشکلاتی برایتان به وجود می‌آورد و بیشتر اوقات ناامید خواهید بود. بر سر مسائل مالی با افراد خانواده کشمکش پیدا می کنید.

دی

مهمانی های زیادی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا با افراد تازه ای آشنا شوید و شانس خود را در مسائل عاطفی محک بزنید. اگر مشکلی وجود دارد که نمی توانید آن را برطرف کنید، بهتر است به خودتان زمان بدهید و بیش از این اصرار نکنید، چرا که نتایج خوبی نخواهید گرفت. تصمیمات مهمی گرفته اید و می خواهید کار بزرگی را انجام دهید، اما مدام به حرف‌های منفی دیگران توجه می کنید.

بهمن

برای این که زندگی تان سر و سامان یابد، منتظر دیگران هستید و نمی توانید تصمیم قاطعانه برای خود بگیرید. مراقب باشید که ادامه این روند همچنان شما را در شرایط نامساعد نگه خواهد داشت. به آرزوها و‌ خواسته هایتان خواهید رسید و خبرهای خوب و‌ خوشحال کننده ای هم راجع به آن خواهید شنید. فرد سودمند و مفیدی برای جامعه خود هستید.

اسفند

در این ماه بیشتر وقت تان را با افراد خانواده سپری و سعی می کنید در کنارشان حضور داشته باشید و با دوستانتان به تفریح و خوش گذرانی می پردازید. این ماه، ماه بسیار خوبی برایتان خواهد بود و سرشار از اعتماد به نفس هستید و از پس انجام هر کاری بر می آیید. همین امر کمک تان می کند تا موفقیت های مالی خوبی به دست بیاورید.

فال ورق فردا 

فال ورق

فال ها انواع مختلفی دارند که با وسایل مختلفی انجام می شود هرچند بیشتر پیشینه این نوع کارها برای سرگرمی بوده اما بسیاری از مردم کشورهای مختلف  به فال کارت یا همان فال ورق باوردارند . اما در بین مسلمانان بیشتر استخاره با قرآن مرسوم است. 

فروردین

به جای آن که در رویاهایت زندگی کنی، واقع‌بین باش و با امکانات موجودت هماهنگ شو. اگر هزار فکر مثبت در سرت باشد، تا انجامشان ندهی، هیچ اثری در زندگی‌ات ندارند. نگران بیماری یکی از نزدیکانت نباش، چون به زودی سلامتی خود را به دست می‌آورد. رفتن به مکان زیارتی حالت را خوب می‌کند.

اردیبهشت

اگر این روزها پیشنهادی برای کسب درآمد بیشتر داشتی، حتماً به حلال بودن آن فکر کن. از نظر مالی در رفاه نیستی و خرج‌هایی غیرمنتظره سر راهت قرار گرفته که توان انجامشان را نداری. بهتر است اولویت در کارهایت قرار دهی تا اعصابت آرام شود. توقع بیش از حد از اطرافیان بیهوده است.

خرداد

همیشه به دنبال ویژگی‌های خوب آدم‌ها باش و آن‌ها را همان‌گونه که هستند بپذیر. شرایطی در زندگی برایت پیش آمده که تحمل آن برایت دشوار است. بپذیر که در این شرایط کاری از دستت برنمی‌آید و باید با صبر و پذیرش مشکل و دگرگون کردن موقعیت، بار عاطفی این شرایط را کاهش دهی. اوضاع به زودی به نفع شما تغییر می‌کند.

تیر

اگر کسی ایرادی به حق و به جا از شما گرفته، ناراحت نباش، بلکه به فکر اصلاح آن باش. اشتباهی در زندگی مرتکب شده‌ای که باید تاوان آن را پس بدهی. خودت هم می‌دانی اطرافیان نقشی در این گرفتاری ندارند. تقاضای مالی خودت را با بودجه خانواده بسنج و باعث دلخوری آن‌ها نشو. برای گشایش در کارهایت صدقه بده.

مرداد

منتظر شنیدن یک خبر خوش تا چند روز آینده باش و دیگران را هم در خوشی خودت شریک کن. از لحاظ عاطفی در شرایط خوبی قرار داری و با انرژی مضاعف به جنگ مشکلات زندگی می‌روی. این روزها غرور بیجا را کنار بگذار و از همفکری و مشورت با دیگران پرهیز نکن، چون به کمک اطرافیانت نیاز داری.

شهریور

رقابت با دیگران در زندگی به ویژه تجملات و ظواهر می‌تواند یکی از منابع اجتناب‌ناپذیر استرس و فشار روانی شما باشد. امیدها و آرزوهای خودت را کنار بگذار و در موقع مناسب به سراغ تک‌تک آن‌ها برو تا آرامش ذهنی به دست آوری. فراموش نکن تصمیمی که امروز می‌گیری، علاوه بر زمان حال، بر آینده شما هم تأثیر می‌گذارد.

فال ورق

مهر

در زندگی تصمیم‌های جدی بگیر و برای رسیدن به آن‌ها تلاش کن. باید از بعضی چیزهای پیش پا افتاده بگذری تا بتوانی پیشرفت بیشتری داشته باشی. ولخرجی کردن با پولی که به سختی درآوردی، آن هم برای خریدهایی از روی وسوسه، پس‌اندازت را کاهش داده است. به بدگویی‌هایی که درباره یکی از نزدیکانت می‌شنوی، حساس نشو.

آبان

اگر زندگی بر وفق مرادت نیست، به جای تمرکز بر این موضوع که باید چه کسی را سرزنش کنی، به این بیندیش که چه کارهایی می‌توانی انجام دهی. دوستان خوبت را از دست نده و اگر مدتی است که از آن‌ها خبری نداری، همین حالا با یک تماس کوتاه، رابطه‌ات را از تاریکی و سردی نجات بده؛ مخصوصاً دوستانی که از اسرارت باخبرند.

آذر

آرامشی نسبی بر زندگی‌ات حاکم شده و در اطرافت گرفتاری وجود ندارد، ولی باید برای حفظ این موقعیت تلاش کنی. برای انجام کاری باید تصمیم نهایی بگیری. تردید را کنار بگذار و به سوی آرزوهای خودت گام بردار. مراقب باش حرف‌های اطرافیان روی تصمیم‌گیری‌ات اثر منفی نگذارد. 

دی

اتفاقی برایت افتاده و بهتر است واقعیت را بپذیری. زمان را نمی‌توانی به عقب بازگردانی یا حقیقت را انکار کنی، اما می‌توانی خسارت وارد شده را بپذیری و به آینده چشم بدوزی. زندگی یعنی خوشی‌ها و ناخوشی‌ها را با هم قبول کردن. اگر یکی از دوستانت در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد، او را تنها نگذار و در حد توانت کمکش کن.

بهمن

اگر کمی قانع باشی و به دنبال بهترین‌ها نباشی، بیشتر احساس بی‌نیازی می‌کنی. اهدافی برای خودت مشخص کن و بعد از مدتی ببین چقدر طبق برنامه‌هایت عمل کردی. سعی کن به سوی افرادی که افکار منفی دارند، نروی، چون این موضوع واگیردار است و می‌تواند به شما هم سرایت کند. سعی کن به جای این که حرف دلت را گوش کنی، با عقل تصمیم‌ بگیری.

اسفند

اگر بر احساسات خودت تسلط نداشته باشی، مطمئن باش هیچ‌گاه نمی‌توانی دیگران را تحت تأثیر قرار دهی و آن‌ها را مدیریت کنی. مدتی است آرزوهایی در سرت داری که برایت دردسرساز خواهند بود. تا دیر نشده روی خواسته‌هایت تجدید نظر کن تا انرژی خودت را بیهوده تلف نکنی. کمی هم به قسمت اعتقاد داشته باش. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما