چهار سایت کاربردی فروشگاه شیرآلات آنلاین!

از آنجایی که شیرآلات نقش مهمی در صرفه جویی در هزینه‌های مصرف آب و همچنین جلوگیری از دردسرهای احتمالی مصرف کنندگان ایفا می‌کند، خرید شیرآلات با کیفیت بالا رضایت کاربران را به همراه خواهد داشت.

چهار سایت کاربردی فروشگاه شیرآلات آنلاین!
صفحه اقتصاد -

در حال حاضر تعداد بیشماری فروشگاه اینترنتی شیرآلات داخلی و خارجی وجود دارد که برای خرید اینترنتی شیرآلات می توان به آن ها مراجعه کرد. خرید اینترنتی شیرآلات با مزایای بسیاری همراه است که مهمترین آن‌ها صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد، امکان مقایسه و خرید از میان معتبرترین برندهای تولیدکننده و… است. در ادامه با چهار فروشگاه شیرآلات دنیا آشنا می‌شوید که امکان خرید از آن‌ها به صورت آنلاین برای مشتریان مهیا است.

فروشگاه شیرآلات Wayfair

این فروشگاه آنلاین یکی دیگر از فروشگاه‌های خرده فروشی اینترنتی در امریکا است که اکنون با بیش از ۵ هزار برند مبلمان، لوستر و روشنایی، ظروف آشپزخانه، شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی همکاری می کند.

این شرکت فعالیت خود را، توسط دو نفر و در یک اتاق خواب مهمان، از سال ۲۰۰2 آغاز کرده است و در همین مدت زمان محدود توانسته است به یکی از بزرگترین خرده فروشان آنلاین در امریکا تبدیل شود.

هدف اولیه این فروشگاه اینترنتی ایجاد بستری بود تا خریداران بتوانند همه آنچه را که در زیر سقف خانه خود نیاز دارند یکجا و به صورت آنلاین خریداری نمایند. امکان خرید از بسیاری برندهای مشهور تولید شیرآلات با کیفیت، مقایسه مدل‌های مختلف و همچنین قیمت‌های رقابتی از جمله مهمترین امکاناتی است که برای خرید اینترنتی شیرآلات از سایت Wayfair فراهم آمده است.

شیر روشویی در فروشگاه اینترنتی شیرآلات

فروشگاه شیرآلات Kavian

شیرآلات کاویان فعالیت خود در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی با برند کاویان را از سال 1386 آغازکرد. این شرکت در سال های پیش از آن نیز در صنعت تولید شیرآلات ساختمانی فعال بوده است و به تولید قطعات شیرآلات و فروش به سایر تولیدکنندگان می پرداخت. شیرآلات کاویان تقریبا در تمام مراکز استان ها و بسیاری شهرستان های ایران دارای نمایندگی است و فروشگاه شیرآلات کاویان به صورت آنلاین را در سال 1396 راه اندازی کرد. می توان گفت این شرکت از اولین تولیدکنندگان شیرآلات ایرانی است که فعالیت خود را در فضای دیجیتال آغاز کرد تا ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان را برقرار سازد.

خرید اینترنتی شیر ظرفشویی

فروشگاه شیرآلات Plumbing Deals

این فروشگاه اینترنتی یکی دیگر از برترین فروشگاه‌های آنلاین شیرآلات و تجهیزات لوله کشی است که دفتر مرکزی آن در امریکا قرار دارد. مهمترین محصولاتی که در فروشگاه آنلاین Plumbing Deals به فروش می‌رسند عبارتند از: تجهیزات لوله کشی برای پروژه‌های بازسازی و ساخت حمام، آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی. در کنار تجهیزات و شیرآلات آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی وسایل دیگری چون انواع لوازم روشنایی و آینه، تولید شده توسط برترین برندهای دنیا، نیز در این فروشگاه به صورت آنلاین به فروش می‌رسد.

این فروشگاه اینترنتی شیرآلات نیز همانند سایر فعالان در این عرصه واسطه‌ای میان برندهای مشهور تولید کننده شیرآلات و تجهیزات لوله کشی و مشتریان در سراسر دنیا به ویژه کشورهای همسایه امریکا و ایالات مختلف امریکای شمالی است. امکان خرید عمده در فروشگاه شیرآلات  Plumbing Deals نیز برای مشتریانی که به صورت پروژه‌ای کار می‌کنند وجود دارد. فروشگاه آنلاین شیرالات به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که می‌توانند تولیدات برترین برندهای دنیا را با خدمات عالی و قیمت‌های رقابتی به صورت آنلاین خریداری کنند.

شیر آشپزخانه برای خرید اینترنتی

فروشگاه شیرآلات  Houzz

Houzz یک وب سایت آمریکایی، شامل انجمن آنلاین و نرم افزارهایی برای معماری، است. محوریت این وب سایت بر طراحی داخلی و دکوراسیون متمرکز است. این شرکت در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و در پالو آلتو، کالیفرنیا، مستقر است. در این وب سایت تلاش شده است که کاربردی‌ترین تجارب از نظر تأمین تجهیزات و شیرآلات آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی در پروژه‌های بازسازی و طراحی دکوراسیون منزل در اختیار کاربران قرار گیرد. این وب سایت نیز به صورت واسطه‌ای میان مشتریان و بهترین عرضه کنندگان تولیدات و محصولات در زمینه شیرآلات و دکوراسیون منزل عمل می‌کند.

این وب سایت بین المللی ابتدا به منظور مرور و ذخیره عکس‌هایی از خانه‌های الهام بخش برای استفاده در پروژه‌های بازسازی و طراحی شروع به کار کرد. به مرور امکان ثبت نظرات و صحبت با کسانی که تجربه‌هایی در این زمینه داشتند نیز به سایت اضافه شد و در حال حاضر در کنار همه این اطلاعات امکان ثبت سفارش و خرید اینترنتی شیرآلات و سایر تجهیزات آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی از فروشگاه آنلاین شیرآلات Houzz برای کاربران فراهم است.  

جمع‌بندی

از آنجایی که شیرآلات نقش مهمی در صرفه جویی در هزینه‌های مصرف آب و همچنین جلوگیری از دردسرهای احتمالی مصرف کنندگان ایفا می‌کند، خرید شیرآلات با کیفیت بالا رضایت کاربران را به همراه خواهد داشت. خرید شیرآلات از برندهای باکیفیت دنیا ممکن است برای بسیاری از مصرف کنندگان با چالش همراه باشد اما وجود فروشگاه‌های آنلاین قابل اطمینان در زمینه نقد و بررسی محصولات و تجربه خرید مانند فروشگاه شیرآلات Houzz و همچنین دارای امکان مقایسه شیرآلات می‌تواند منبع مورد اعتمادی برای خرید این محصولات در اختیار مشتریان قرار دهد. در این مقاله چند فروشگاه شیرآلات که به صورت آنلاین و فیزیکی فعالیت می کنند را معرفی کردیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها