آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مازندران امروز پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

رییس پلیس راه مازندران وضعیت تردد خودروها در جاده‌های ارتباطی این استان در زمان حاضر را روان اعلام کرد.

آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مازندران امروز پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

سرهنگ یدالله جهان‌تاب اظهار داشت: ترافیک خودرو در محورهای کندوان، هراز و کیاسر عادی و روان گزارش شده است.

وی، وضعیت تردد خوروها در دیگر جاده‌های ارتباطی مازندران را عادی و روان و سطح جاده ها در محورهای کندوان و هراز را نیز خشک اعلام کرد و با اشاره به تعطیلات نوروزی، از مسافران و گردشگران خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند.

وی با اشاره به اعلام هواشناسی مازندران مبنی بر استقرار شرایط پایدار جوی و تثبیت دما تا پایان روز جاری، از احتمال افزایش تردد خودرویی در جاده‌های این استان خبر داد و با بیان اینکه میل سفر به این خطه شمالی کشور این روزها قوت دارد، اظهار داشت: رانندگان در هنگام سفر، ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی باید از هرگونه عجله و شتاب خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

سرهنگ جهان‌تاب در عین حال از آمادگی پلیس راه مازندران برای اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات سفرهای بهاری خبر داد و گفت: در ماه پیش رو همانند سال‌های گذشته ماموران پلیس علاوه بر مبادی اصلی ورودی استان در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه، کیاسر و گلوگاه و در مجموع در ۵۷ نقطه ورودی استان مستقر خواهند شد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان