استاندار تهران در حاشیه نمایشگاه خودروی تهران:

شاهد تلاش‌های ایران خودرو در جهت برقی سازی خودرو هستیم

استاندار تهران با بیان این‌که اقدامات و جهت گیری هایی که امروز در ایران خودرو برای بهبود مصرف انرژی در محصولات بنزینی و برقی صورت می گیرد، از نقاط پیشرفت قابل مشاهده در این خودروساز است، اظهار کرد: این نوآوری جدید، هم می تواند برای به‌سازی صنعت و هم برای استفاده بهینه از ظرفیت های صنعتی موجود در حمل و نقل کمک کننده باشد.

شاهد تلاش‌های ایران خودرو در جهت برقی سازی خودرو هستیم
صفحه اقتصاد -

علیرضا فخاری، در حاشیه بازدید از غرفه ایران خودرو در پنجمین نمایشگاه اتو اکسپو تهران، با بیان این‌که یکی از اقدامات موثری که شرکت های سازنده داخلی می توانند انجام دهند، تامین نیازمندی هایی متناسب با حوزه جغرافیای استان تهران است، عنوان کرد: استفاده از وسایل حمل و نقل برقی برای تهران و استان تهران در اولویت ویژه قرار دارد.

ایکوپرس- وی با اشاره به این‌که در حال حاضر شاهد تلاش هایی از ایران خودرو در جهت رفع نیازمندی ها در زمینه برقی سازی خودروها هستیم، گفت: محصولات برقی نقش بسزایی در ناوگان حمل و نقل عمومی مردم و کاهش آلودگی های هوای تهران دارد، لذا این اقدامات از فرصت های طلایی برای یک شرکت سازنده خودرو است تا بتواند خود را در این عرصه معرفی کند.

استاندار تهران در ادامه با بیان این‌که ایران خودرو باید بتواند در عرصه رقابت به خوبی ظاهر شود، تصریح کرد: آن‌چه مردم از ایران خودرو به عنوان یک ظرفیت ملی و باسابقه انتظار دارند، ایفای نقش اول در زمینه کیفی سازی و تامین کمی نیازمندی های عام جامعه است؛ اگر این نقش ها به خوبی ایفا شود، انتظارات مردم نیز تامین خواهد شد.

به گفته وی، اگر بخواهیم در عرصه رقابت، شرکت ها را نسبت به یکدیگر بسنجیم، باید این ظرفیت وجود داشته باشد تا آن‌ها در یک رقابت سالم بتوانند در جهت حداکثرسازی ظرفیت ها تلاش کرده و با اصلاح قیمت ها، سقف نیازهای مردم را تامین کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان