پادران موتور با پیکاپ تاگا به مشهد رفت

شرکت پادران موتور ضمن حضور در نمایشگاه خودرو مشهد، پیکاپ تاگا را برای عموم به نمایش گذاشته است...

پادران موتور با پیکاپ تاگا به مشهد رفت
صفحه اقتصاد -

شرکت پادران موتور ضمن حضور در نمایشگاه خودرو مشهد، پیکاپ تاگا را برای عموم به نمایش گذاشته است. این پیکاپ خوش ساخت چینی را می توان اولین خودروی وارداتی در کشور دانست که پس از ازاد شدن واردات خودرو، موفق به دریافت پلاک ملی و ورود به بازار شد. این پیکاپ که بر اساس پلتفرم شورولت کلورادو نسل قبل توسعه یافته، توسط پادران موتور در دو نسخه استاندارد و لانگ عرضه می شود. البته در غرفه پادران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد، تنها شاهد به نمایش گذاشته شدن نسخه معمولی هستیم.

مشخصات فنی پیکاپ تاگا چیست؟

پیکاپ کینگ لینگ تاگا در بازار جهانی با دو موتور بنزینی و دیزلی عرضه می شود که در ابتدا، پادران موتور نسخه بنزینی را برای واردات برگزیده و پس از آن، شاهد حضور نسخه دیزلی نیز در بازار کشور خواهیم بود. نسخه بنزین سوز پیکاپ کینگ لینگ تاگا پادران موتور مجهز به پیشرانه چهار سیلندر 1.8 لیتری توربو ب ام و به کد فنی CE18 است. این پیشرانه قدرتی بالغ بر 227 اسب بخار و 310 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. در حالت استاندارد، قدرت موتور به واسطه جعبه دنده شش سرعته دستی به محور عقب منتقل می شود. در صورت تغییر حالت انتقال نیرو، امکان انتقال قدرت موتور به هر دو محور وجود دارد. در مورد نسخه دیزلی پیکاپ تاگا می توان گفت که از یک پیشرانه چهار سیلندر سه لیتری توربو ایسوزو به کد فنی 4KH1CT6H1 که 140 اسب بخار قدرت و 320 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، بهره مند است. انتقال نیرو یه چرخ ها در این نسخه، توسط جعبه دنده پنج سرعته دستی انجام می شود.

تجهیزات ایمنی و رفاهی پیکاپ وارداتی پادران موتور چیست؟

پیکاپ تاگا با توجه بهره وری از سطح معقولی از تجهیزات ایمنی و رفاهی، در زمره پیکاپ های لوکس صفر کیلومتر بازار قرار می گیرد. از تجهیزات ایمنی و رفاهی این پیکاپ می توان به دو کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری، ترمزهای دیسکی محور جلو و عقب، سیستم ترمز ضد قفل، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم پایش فشار باد تایرها، سنسور نور و باران، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، کلاستر دیجیتال، صفحه نمایش ده اینچی لمسی، صندلی راننده با قبلیت تنظیم برقی در هشت جهت، صندلی سرنشین جلو با قابلیت تنظیم برقی در چهار جهت، گرمکن صندلی های جلو، سیستم تهویه مطبوع خودکار، استارت دکمه ای و سیستم ورود و خروج بدون کلید است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها