قتل وحشتناک زن و شوهر همسایه به خاطر...

مردی که زن و شوهر همسایه را به قتل رسانده است، بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

قتل وحشتناک زن و شوهر همسایه به خاطر...
صفحه اقتصاد -

مرد جوانی در یک اقدام هولناک مرد همسایه و همسرش را به دلیل اختلاف بر سر پرداخت شارژ ساختمان مقابل چشمان فرزند خردسالشان به قتل رساند.

ایران نوشت: صبح شنبه ۲ تیرماه جاری مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی در تماس با بازپرس جنایی تهران از قتل زوج جوانی در خانه‌شان خبر دادند. به‌دنبال اعلام این خبر، تیم جنایی راهی محل شده و در راه‌پله‌های ساختمان با جسد خونین زن و شوهر جوانی مواجه شدند. در چند قدمی آنها پسر ۳ ساله مقتولان در حالی که لباس‌هایش خونی بود، ایستاده بود و گریه و بی‌تابی می‌کرد.

تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت که مرد همسایه ساکن طبقه همکف عامل قتل زوج جوان است. بدین ترتیب دستور بازداشت عارف، متهم فراری، صادر شد و کارآگاهان جنایی موفق شدند مرد جوان را در همان حوالی خانه بازداشت کنند.

عارف در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کرد و گفت: چند وقت پیش در یکی از واحدهای طبقه همکف این ساختمان ساکن شدم و در همان ابتدا با مرد همسایه که مدیر ساختمان بود به‌ خاطر مسائل ساختمانی اختلاف پیدا کردم. حتی به‌ خاطر این موضوع در دادسرای محله شکایت خود را ثبت کردم، اما به نتیجه‌ای نرسیدم.

او ادامه داد: ساعتی قبل دوباره به‌ خاطر شارژ و دیگر مسائل ساختمانی با همسایه مشاجره پیدا کردم و خیلی عصبانی شدم. به‌ خانه‌ام در طبقه پایین رفتم و چاقو را برداشتم و دوباره به طبقه بالا آمده و زنگ خانه همسایه را زدم. مرد همسایه در را باز کرد و بعد از مشاجره لفظی که دوباره بین ما به‌ وجود آمد، با چاقو او را زدم.

متهم گفت: همسر او در حالی که کودکش را در آغوش داشت و در چند قدمی شوهرش ایستاده بود، با دیدن این صحنه به سمت آشپزخانه رفت و چاقویی برداشت. او با چاقو به من که در مقابل در ایستاده بودم حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم به او ۳ ضربه زدم. بعد از جنایت هم فرار کردم و سرگردان در حوالی خانه می‌گشتم که دستگیر شدم.

به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد