ماجرای حمله وحشیانه دزدان به جان خانم دکتر تهرانی

رییس پلیس آگاهی تهران، گفت: کارآگاهان، خیلی زود موفق به دستگیری سارقان شدند و یکی از آن‌ها در صحنه دستگیری به سمت ماموران حمله کرد که از ناحیه پا هدف گلوله پلیس، قرار گرفت.

ماجرای حمله وحشیانه دزدان به جان خانم دکتر تهرانی
صفحه اقتصاد -

زورگیران خشن برای سرقت با چوب و قمه و مشت و لگد به جان خانم دکتر تهرانی افتادند.

سردار علی ولی‌پور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران در خصوص این سرقت خشن، گفت: ۸ اردیبهشت ماه گزارش زورگیری خشنی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران مخابره شد و در همین راستا تیمی از کارآگاهان برای تحقیق و دستگیری عاملان این زورگیری وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند که ۲ سارق به صورت خشن و با چوب و مشت به جان دختر جوانی افتادند و اقدام به سرقت زنجیر طلای وی کرده‌اند که با اقدامات پلیسی و فنی خیلی زود مخفیگاه دزدان شناسایی شدند.
رییس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: کارآگاهان خیلی زود موفق به دستگیری سارقان شدند و یکی از آن‌ها در صحنه دستگیری به سمت ماموران حمله کرد که از ناحیه پا هدف گلوله پلیس قرار گرفت.

سردار گودرزی اظهار داشت: سارقان خشن سابقه دار بوده طبق هماهنگی‌هایی که با دادستانی صورت گرفته با اینگونه متهمان وبرخورد جدی می‌شود تا علاوه بر بازدارنده بودن، دیگر مجرمان به خودشان اجازه چنین سرقت‌هایی را ندهند.

خانم دکتر جوان که هدف ضربات نیمچه قمه و چوب و مشت‌های دزدان خشن قرار گرفته است درخصوص روز حادثه به رکنا گفت: ساعت ۲۳ جمعه بود که سوار بر خودروی تاکسی اینترنتی به خانه بازگشتم، اما چون مسیر خانه مان کمی خاکی است سر خیابان پیاده شدم و به سمت خانه در حال حرکت بودم که ناگهان مردی صدا زد خانم! فکر کردم راننده تاکسی اینترنتی است که به عقب برگشتم که ناگهان یک مرد با چوب ضربه محکمی به من زد و در ادامه یکی دیگر از سارقان با مشت ضربه محکمی به صورتم زد که روی زمین افتادم.

وی افزود: دزدان فریاد می‌زدند که طلا، پول و گوشی موبایلت را بده، مقاومت کردم و روی کیفم خوابیده بودم که دزدان خشن با چوب ضربات محکمی به من می‌زدند که ناگهان صدایی شنیدند و احساس خطر کردند که در لحظه آخر زنجیر طلایم را کشیدند و یکی از آن‌ها با نیمچه قمه داشت ضربه‌ای به آشیل پام زد و پا به فرار گذاشتند.

خانم دکتر جوان ادامه داد: از آن روز به بعد از ترس دیگر به مطبم نمی‌روم، همیشه در خانه هستم و حتی شب‌ها برای خواب از وحشت و ترس کنار مادرم می‌خوابم و زندگی ام را این دزدان خراب کردند.

خانم دکتر جوان در حالی که اشک می‌ریخت عنوان کرد که از قوه قضائیه می‌خواهم که این دزدان به اشد مجازات برسند.

مجازاتشان کنید

پدر خانم دکتر نیز در ادامه، گفت: یک عمر برای دخترم زحمت کشیدم و دکتر شد و کلی آرزو برایش دارم، اما دزدان خشن بی رحمانه او را کتک زدند و زندگی دخترم را خراب کردند.

وی افزود: از قضات که حاکم شهر هستند و جای حضرت علی (ع) نشسته اند، فقط فکر کنند که دخترم نیز مثل دختر خودشان است و آن مجازاتی را در نظر بگیرند که فکر می‌کنند دزدان با دختر خودشان کرده اند.

گفتگو با سارق دروغ پرداز

یکی از زورگیران خشن که در صحنه دستگیری با پلیس درگیر شده بود و از ناحیه پا هدف گلوله ماموران قرار گرفته بود در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار گرفت، اما همدستش که پسر جوانی است در حالیکه خانم دکتر جوان او را همان جوان کلاه به سر که با چوب او را کتک می‌زد شناسایی کرده بود می‌گوید من بیگناهم!

چند سال داری؟

۲۲ سال.

این خانم را می‌شناسی؟

در صحنه سرقت من پشت فرمان بودم و دوستانم دزدی کردند. (این ادعا در حالی است که خانم دکتر جوان اشک می‌ریزد و می‌گوید همین جوان که کلاه به سر داشت با چوب مرا بی رحمانه کتک می‌زد).

اگر کسی با خانواده خودت این کار را می‌کرد چه کار می‌کردی؟

خدا لعنتمان کند، واقعا متاسفم.

در دزدی‌های دیگر هم حضور داشتی؟

در یکی دیگر از دزدی‌ها همراه دوستانم بودم.

چرا دست به دزدی زدی؟

همدستانم تهدیدم می‌کردند که اگر با آن‌ها نروم کتک می‌زنند به همین خاطر همراه آن‌ها می‌رفتم و پشیمانم.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم قرار گرفته اند و تحقیقات برای شناسایی دیگر جرائم این دزدان خشن ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد