بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه:

مقاله کارشناسان ستادی امور شعب بیمه حافظ افتخار آفرین شد

مقاله «الگوریتم هوشمند پیش بینی رویگردانی مشتریان صنعت بیمه با داده کاوی» به همت مدیر و کارشناسان ستادی امور شعب بیمه حافظ در بیست و نهمین همایش ملی و دهمین

مقاله کارشناسان ستادی امور شعب بیمه حافظ افتخار آفرین شد

مقاله «الگوریتم هوشمند پیش بینی رویگردانی مشتریان صنعت بیمه با داده کاوی» به همت مدیر و کارشناسان ستادی امور شعب بیمه حافظ در بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه افتخار آفرین شد.

به گزارش صفحه اقتصاد ، مقاله یاد شده به نویسندگی حامد فرشباف ماهریان مدیر هماهنگی امور شعب و نمایندگان، سارا جعفری و دنا اشکبوس کارشناسان امور شعب بیمه حافظ به تحریر درآمده و در بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه منتشر شد.

در این مقاله به وفاداری مشتریان در نقطه مقابل رویگردانی آنها پرداخته شده است.

وفاداری مشتریان در نقطه مقابل رویگردانی آنها از جمله شاخص‌های مهم و با اهمیت در سیستم های بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتریان به حساب می آید. شاخص های متعددی بر روی رویگردانی مشتریان و روند تغییرات آن در طول زمان تاثیر می گذارد.

در این تحقیق با توجه به اهمیت موضوع و همچنین کاربرد بالای آن به ارائه یک الگوریتم هیبریدی متشکل از روش های تصمیم گیری چند معیاره داده‌کاوی و مدلسازی ریاضی مبتنی بر برنامه ریزی آرمانی پرداخته شده است.

متن کامل این مقاله در ویژه نامه فصلنامه علمی پژوهشی پژوهشکده بیمه قابل دسترس خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان