رشد بیش از ۵۳ درصدی بیمه معلم در دوماهه نخست ۱۴۰۳

بازخوانی دستاوردهای شرکت بیمه معلم تا دوم خرداد سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال 1402 نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی این شرکت بیش از 53 درصد رشد داشته است.

رشد بیش از 53 درصدی بیمه معلم در دوماهه نخست 1403
صفحه اقتصاد -

این شرکت در مدت مذکور موفق شد تا بالغ بر 12.200میلیارد ریال حق بیمه تولیدی را ثبت کند. این رقم در مقایسه با حق بیمه تولیدی 7.970 میلیارد ریالی در مدت مشابه سال گذشته، حدود 4.230 میلیارد ریال رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، بی‌شک این رکوردشکنی شرکت بیمه معلم در حق بیمه تولیدی، ناشی از اعتماد و ر ضایت سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها و بخش بزرگی از عموم جامعه است.

مروری بر سبد پرتفوی دوماهه نخست سال جاری شرکت بیمه معلم و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته، نشان داد که بالاترین میزان رشد در حق بیمه صادره این شرکت مربوط به رشته بیمه مسئولیت با 113 درصد رشد است.

در رتبه بعدی، رشته بیمه حوادث انفرادی با رشدی 107 درصدی قرار دارد و رشته بیمه باربری با رشدی 100 درصدی، جایگاه سوم را از منظر حق بیمه تولیدی این شرکت در دوماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.

میزان رشد حق بیمه تولیدی این شرکت در دوماهه نخست امسال در رشته بیمه‌های درمان گروهی 70 درصد، در رشته بیمه عمر انفرادی 56 درصد و در رشته بیمه آتش‌سوزی 45 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

گفتنی است بیمه معلم همواره در تلاش است تا با افزایش تعداد شعب، نمایندگی‌ها و مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور و ارائه بهترین سرویس‌ها به مشتریان، سهم خود از بازار بیمه کشور را افزایش دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد