مدیر عامل شرکت بیمه حکمت صبا در پیام تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه ، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی عنوان کرد؛

چهره دوگانه روابط عمومی؛ منشاء قدرت و ضعف سازمان

حجت بهاری‌فر مدیر عامل شرکت بیمه حکمت صبا در پیامی ضمن تبریک 27 اردیبشهت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی برنقش سازنده این واحد مهم سازمانی تاکید داشت.

چهره دوگانه روابط عمومی؛ منشاء قدرت و ضعف سازمان
صفحه اقتصاد -

متن پیام به شرح زیر است:

اختصاص جهانی یک روز به نام ارتباطات و روابط عمومی، از یک سو تأکید بر اهمیت و نقش مدیریت اطلاعات در دنیای هزار توی ارتباطات داشته و از سوی دیگر ضرورت تعاملات اصولی درون و برون سازمانی را متذکر می‌شود.

چرا که پیشبرد اهداف و برنامه‌های یک سازمان با تقویت انگیزه‌های جمعی، آگاهی عمومی و اعتماد مردمی امکان پذیر است و روابط عمومی به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه، مسئولیتی خطیر در فرآیند تصمیم‌گیری مدیران و شناخت افکار عمومی به عهده دارد، اینجاست که اگر این واحد مهم یا همان قلب تپنده عملکرد مطلوب نداشته باشد تضعیف مجموعه را موجب خواهد شد.

در گامی فراتر باید توجه داشت، دنیای امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است و در این دهکده جهانی، اطلاعات با سرعت وصف نشدنی در حال مبادله می باشد. برای همین قدرت در دست جوامعی است که از نیرومندترین شبکه‌های ارتباطی و به تبع آن بیشترین اطلاعات برخوردار باشند و این یک حقیقت انکارناپذیر در تمدن کنونی جهان است.

روز روابط عمومی را خدمت تمامی مدیران، مسئولان، کارمندان و همه تلاش‌گران و فعالان عرصه روابط عمومی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان، موفقیت و آروزی سلامت در راه خدمت رسانی مسألت می نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان