پیام تبریک مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت نوروز ۱۴۰۳

مهدی نوروزی، مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت نوروز 1403 پیام تبریک صادر کرد.

پیام تبریک مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت نوروز 1403
صفحه اقتصاد -

مهدی نوروزی، مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت نوروز 1403 پیام تبریک صادر کرد.

بگردان حال ما را به نیکوترین حال...

فرارسیدن عید نوروز باستانی و شکوه پیک بهاران و آغاز سال نو را به تمامی شما عزیزان تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه ایزد منان مسئلت دارم این تقارن مبارک با ماه ضیافت الهی، سالی سرشار از برکت و رحمت را برای همه ما رقم بزند.

سالی که گذشت ما در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه توانستیم طبق قولی که داده بودیم به باشگاه هزار میلیاردی‌ها بپیوندیم که این امر جز با تلاش‌ و کوشش‌ تمامی ارکان شرکت امکان پذیر نبود. ضمن عرض خداقوت و تبریک بابت این موفقیت، باید اذعان داشت که وارد مرحله جدیدی از کسب و کار خودمان شده‌ایم، انتظارات از ما بیشتر شده است و باید همت کنیم تا در سال‌های آینده اهداف والاتری را دنبال کنیم تا یاری‌رسان مردم عزیزمان در شرایط سخت باشیم.

همچون سالیان گذشته همکاران خستگی‌ناپذیر ما تا ساعات پایانی سال، مشغول صدور بیمه‌نامه‌ها و خدمت‌رسانی به مردم عزیز میهن‌مان بودند که می‌طلبد از همه آنان که در جای‌جای سرزمین پهناورمان در حال تلاش بی وقفه هستند تشکر کنم و برایشان آرزوی توفیقات روزافزون داشته باشم.

شرکت بیمه زندگی خاورمیانه همواره در مسیر روشن و شفافی در حال حرکت است همه ما در راستای یک هدف مشترک در حال فعالیت هستیم که آن چیزی نیست جز ایجاد منفعت برای مردم عزیز. ماحصل تمامی تلاش‌های همکاران و نمایندگان فروش این است که مجموعه ذینفعان شرکت از نتایج حاصله، بهره بیشتری ببرند. ما  طی این سال‌ها در شرکت تلاش کردیم، در حوزه زیرساخت، محصول و فرآیند حرکت رو به جلو داشته باشیم، دائماً خودمان را به‌روز کنیم و اقدامات نوآورانه داشته باشیم.

یکی از جذاب‌ترین اتفاقات سالیان گذشته در شرکت، ایجاد وفاق و همدلی در کلیه سطوح سازمانی بود که انتظار می‌رود با حفظ همین روحیه به استقبال سال جدید برویم و در کنار همدیگر با چالش‌ها مواجه شویم و مسائل را حل و اشکالات احتمالی را مرتفع کنیم و همچنین با یک برنامه‌ریزی منسجم در راستای اهداف متعالی حرکت کنیم.

اینجانب بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی 1403 را حضور یکایک خانواده محترم صنعت بیمه و همچنین خانواده بزرگ بیمه زندگی خاورمیانه اعم از سهامداران ارجمند، بیمه‌گذاران محترم، شبکه فروش تلاشگر و همکاران مسئولیت‎‌پذیر، صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.     

مهدی نوروزی

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان