حضور بیمه تجارت‌نو در پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع بنیادین کشور

شرکت بیمه تجارت‌نو با حضور در پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت، نفت، گاز ،پتروشیمی و پالایش که از تاریخ 9 الی 11 بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می‌شود، گامی مؤثر در حمایت از توسعه صنایع بنیادین کشور ایران برداشته است.

حضور بیمه تجارت‌نو در پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع بنیادین کشور
صفحه اقتصاد -

حضور شرکت بیمه تجارت‌نو در این رویداد، فرصت مناسبی برای ارتقاء همکاری‌های موثر با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های مورد نیاز در این صنایع است.

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ با توجه به تأکیدات مسئولان کشوری بر توسعه صنایع بنیادین و تحقق اقتصاد مقاومتی، حضور شرکت بیمه تجارت‌نو در این نمایشگاه و همایش، نشان از تعهد این شرکت به حمایت از توسعه صنایع ملی و افزایش تولیدات داخلی دارد و همچنین فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات مؤثر با صنایع مختلف و ارائه راهکارهای بیمه‌ای مناسب برای حفاظت از سرمایه‌گذاران و تأمین کنندگان در این صنایع است.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور بیش از 270 شرکت کننده شامل مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاهی، شرکت های دانش بنیان تولیدکننده تجهیزات و ارائه دهنده خدمات در صنعت نفت،گاز، پتروشیمی و پالایش، بانک های عامل و بیمه ها در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می‌شود و شرکت بیمه تجارت‌نو در سالن Bغرفه 49میزبان بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود .

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان