رئیس کل بیمه مرکزی در نشست مشترک با فرماندهان ارشد فراجا:

شیوه های تسهیل گرایانه ارائه خدمات مشترک بیمه و پلیس اجرایی خواهد شد

تکمیل فرایند راه اندازی و بهره برداری حداکثری از ظرفیت های سامانه «کروکی آنلاین» با تقویت تعاملات بیمه و پلیس، امکان پذیر خواهد بود.

شیوه های تسهیل گرایانه ارائه خدمات مشترک بیمه و پلیس اجرایی خواهد شد
صفحه اقتصاد -

دکتر علی استادهاشمی که در جمع فرماندهان ارشد فراجا، اعضای هیات عامل و مدیران نهادناظر صنعت بیمه سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: برای سرعت بخشی به امر تکمیل خدمات و قابلیت های سامانه کروکی آنلاین، نشست های منظم کارشناسی برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل بیمه مرکزی از تشکیل کارگروه مشترک فناوری اطلاعات بین پلیس و نهادناظر بیمه برای پیشبرد اهداف سامانه کروکی آنلاین خبر داد و تصریح کرد: رضایتمندی مردم از خدمات بیمه و پلیس در گرو تسریع و تسهیل عملیات ارزیابی و پرداخت خسارت است که باید تمامی توجه خود را به آن معطوف کنیم.

گفتنی است در این نشست دکتر علی بنیادی نائینی _ معاون طرح و برنامه بیمه مرکزی_ ضمن تشریح آخرین اصلاحات آیین نامه های مرتبط با راهنمایی و رانندگی بر موضوعاتی نظیر ضرورت برنامه ریزی برای اصلاح نقاط حادثه خیز و منع تردد وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه تاکید کرد.

شایان ذکر است در این نشست سردار سید تیمور حسینی _فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا _ سردار احمد دولت خواه _ رئیس فاوای فراجا _، سردار محمد باقر سلیمی _رئیس عملیات راهور_، سرهنگ محمدرضا کرمی مصمم _ رئیس فاوای راهور و اعضای هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی نیز به طرح دیدگاه های خود پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان