بیمه کوثر قهرمان مسابقات تنیس روی میز آقایان صنعت بیمه شد

در سومین المپیاد ورزشی صنعت بیمه کشور، مسابقات تنیس روی میز آ قایان با میزبانی بیمه آسیا و با حضور ۱۹ تیم و ۷۶ ورزشکار طی دو روز برگزار شد.

بیمه کوثر قهرمان مسابقات تنیس روی میز آقایان صنعت بیمه شد
صفحه اقتصاد -

مسابقات تنیس روی میز آقایان صنعت بیمه (جام شهدای غزه) با میزبانی بیمه آسیا در سالن مجتمع ورزشی کشتیرانی انجام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی،  بنابراین گزارش، ۱۹ تیم و ۷۶ بازیکن از شرکت های بیمه ای در دو روز برگزاری این مسابقات، به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان، تیم های بیمه کوثر و بیمه مرکزی به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند و تیم های بیمه دانا و بیمه متقابل کیش بطور مشترک، سوم شدند.

براساس این گزارش، تیم های برگزیده، جام قهرمانی، مدال، لوح تقدیر مدیرعامل بیمه آسیا و جایزه نقدی خود را از مسئولان برگزاری و مدیران بیمه آسیا دریافت کردند.

گفتنی است این مسابقات که به کوشش شورای توسعه ورزش صنعت بیمه برنامه ریزی شده بود، با توجه به حضور داوران فدراسیون تنیس روی میز کشور و همچنین افزایش تعداد شرکت کنندگان مسابقات نسبت به سال قبل، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود.  

در این مسابقات، ۱۹ تیم از بیمه مرکزی و شرکت های بیمه آسیا، بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه کوثر، بیمه رازی، بیمه معلم، بیمه پارسیان، بیمه دی، بیمه ما، بیمه نوین، بیمه کارآفرین، بیمه متقابل کیش، بیمه تجارت نو، بیمه سامان، بیمه سرمد، بیمه میهن و همچنین پژوهشکده بیمه و صندوق تأمین خسارت های بدنی حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما