جشنواره زمستانه فروش بیمه نامه های آتش سوزی بیمه تعاون آغاز شد

اگر کسب و کارتان در یک محیط صنعتی یا غیر صنعتی است و یا حتی برای منزل مسکونی خود، شما نیاز به یک بیمه آتش سوزی دارید؛ جشنواره زمستانه بیمه تعاون زمان مناسبی

جشنواره زمستانه فروش بیمه نامه های آتش سوزی بیمه تعاون آغاز شد

اگر کسب و کارتان در یک محیط صنعتی یا غیر صنعتی است و یا حتی برای منزل مسکونی خود، شما نیاز به یک بیمه آتش سوزی دارید؛ جشنواره زمستانه بیمه تعاون زمان مناسبی است برای خرید یک بیمه نامه کاربردی!

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون ، بیمه آتش سوزی این شرکت همواره تلاش کرده تا خدمات مطلوب تری را برای ارائه در نظر بگیرد تا جذابیت و کاربرد بیشتری نیز برای خریداران داشته باشد.
بر همین اساس نیز با توجه به ضرورت فرهنگسازی هرچه بیشتر برای بهره مندی عموم مردم از خدمات بیمه ای و نیز، تقویت پوشش های بیمه ای در مواقع وقوع حوادث، نه تنها شبکه فروش بیمه تعاون گسترش یافت، بلکه نسبت به افزایش فروش در رشته آتش سوزی مسکونی، غیرصنعتی، انبار و صنعتی و در راستای افزایش انگیزش شعب، نماینده ها و کارگزاران نیز فعالیت هایی صورت گرفت.
گفتنی است در یکی از کارهای انجام شده، بیمه تعاون اقدام به فروش بیمه نامه های آتش سوزی طرح منازل مسکونی و اصناف در قالب چندین دفترچه و با طرح های بسیار متنوع کرده و نیز این امکان فراهم شده تا علاقه مندان به خرید بیمه نامه در رشته های گوناگون نیز بتوانند با پرداخت کمترین مبلغ حق بیمه نسبت به تهیه همزمان بیمه نامه آتش سوزی اقدام کنند.
از دیگر سو، علاقه مندان به خرید بیمه نامه حتی می توانند با تهیه بیمه نامه عمر و زندگی شرکت بیمه تعاون به صورت رایگان از مزایای بیمه آتش سوزی نیز برخوردار شوند.
آتش برفی
با توجه به تمام آنچه به عنوان برخی مزایای بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه تعاون گفته شد، این شرکت در نظر دارد تا جشنواره زمستانه ای از ابتدای دی ماه تا پایان اسفند 1401 برگزار کرده و در آن خدمات خود را برای تمام علاقه مندان به خرید بیمه های آتش سوزی در رشته های صنعتی، غیرصنعتی و مسکونی ارائه کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان