معرفی یک صندوق سرمایه‌گذاری جدید در فرابورس؛

پذیره‌نویسی «رخش» آغاز شد

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله ثروت البرز از امروز (20 خردادماه) به مدت سه روز کاری آغاز شد.

پذیره‌نویسی «رخش» آغاز شد
صفحه اقتصاد -

مهدی خوری مدیرعامل شرکت سبدگردان البرز در مراسم پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله ثروت البرز با اشاره به اینکه این صندوق از نوع سهامی است، گفت: صندوق ثروت البرز در نماد «رخش» از 20 خردادماه پذیره‌نویسی خود را در فرابورس آغاز کرده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، وی با تأکید بر اینکه رخش، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در فرابورس ایران است، گفت: این مجموعه با مدیران و گروه کارشناسی در تلاش است با رعایت چارچوب‌های سازمان بورس و با استفاده از ابزارهای بازار سرمایه، هزینه فرصت سرمایه‌گذاران را در بازه زمانی میان‌مدت و بلندمدت به حداقل میزان ممکن برساند و با کنترل ریسک‌ها، بازدهی مناسبی را عاید سرمایه‌گذاران کند.

وی با تأکید به اینکه در مجموعه «رخش» تلاش شده با بهره‌گیری از بازارگردانی مجرب، نوسانات شدید قیمتی در تابلوی معاملاتی کاهش یابد و به نقدشوندگی نماد کمک شود، گفت: وجوه سرمایه‌گذاران با اتمام مهلت پذیره‌نویسی در سپرده بانکی با نرخ مناسب سرمایه‌گذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سبدگردان البرز با اشاره به اینکه پس از آزادسازی منابع با توجه به شرایط بازار این وجوه در سایر دارایی‌ها سرمایه‌گذاری خواهند شد، گفت: در صورت مساعد نبودن شرایط بازار، منابع صندوق عمدتا به سپرده بانکی با نرخ مناسب اختصاص خواهد یافت و با بهبود شرایط، این وجوه در سهام نقدشونده، بنیادی و DPS محور سرمایه‌گذاری می‌شود.

این گزارش حاکی است شرکت سبدگردان البرز، مدیر صندوق و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردان دارا داریوش بازارگردان صندوق هستند. همچنین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری سهم آشنا سمت متولی صندوق را بر عهده دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد