مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران:

مشکل زیرساخت سامانه معاملات بازار فرابورس حل شد

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران با اعلام این که کلیه سرویس‌های سامانه فرابورس کاملا فعال شد، گفت: ضمن عذرخواهی از تمامی ذینفعان بازار فرابورس، تلاش می کنیم مطابق با پروژه‌های تعریف شده که مراحل تکمیل خود را می‌گذراند از تکرار این گونه موارد جلوگیری کنیم و خدمتی پایدار در این حوزه به جامعه سهامداری ارائه کند.

مشکل زیرساخت سامانه معاملات بازار فرابورس حل شد
صفحه اقتصاد -

علی حسنی در گفت‌وگو با سنا، اظهار داشت: از روز گذشته تا امروز متخصصان فنی با هدف رفع مشکل پیش آمده به تلاش های خود بی‌وقفه ادامه دادند تا سرانجام کلیه سرویس‌های سامانه فرابورس کاملا فعال شد به طوری که معاملات روز جاری از ساعت ۱۴ تا ۱۷:۳۰ مجددا از سر گرفته شد.

وی در خصوص جزییات این اتفاق گفت: پس از آن که روز گذشته سرویس SAN Storage زیر ساخت فرابورس متوقف شد و از آن جایی که تجهیزات فوق نقطه اشتراک تمامی ماژول‌های سامانه معاملات است و از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، به طور عملی موجب توقف تمامی اجزا سامانه معاملاتی فرابورس شد.

وی افزود: با توجه به دریافت نشدن نتیجه مثبت، علی‌رغم کار فنی متخصصان و تلاش‌های اولیه صورت گرفته‌ در روز شنبه، سامانه به زمان شروع بازار نرسید و این موضوع از کانال های مختلف اطلاع ‌رسانی شد؛ در ادامه نیز با توجه به زمان‌بر بودن مراحل کار قطعی سامانه ادامه پیدا کرد و روز معاملاتی شنبه بدون معامله پایان یافت اما روز جاری توانستیم با رفع مشکل زیرساخت سامانه معاملات و بازگشایی بازار فرابورس هر چند با با تاخیر این مساله را حل و فصل کنیم.

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در پایان گفت: شرکت مدیریت فناوری ضمن عذرخواهی از تمامی ذینفعان بازار فرابورس، در تلاش است مطابق با پروژه‌های تعریف شده که مراحل تکمیل خود را می‌گذراند از تکرار این گونه موارد جلوگیری کرده و خدمتی پایدار در این حوزه به جامعه سهامداری ارائه کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان