آخرین گزینه برای سرمایه گذاری ؛ بورس !

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران از 12 هزار نفر از مردم بالای ۱۵ سال ایران به روش مصاحبه حضوری پرسیده است که؛ «اگر شرایط مالی شما به گونه‌ای باشد که بتوانید پس‌انداز کنید. ترجیح می‌دهید پس‌انداز خود را چگونه مدیریت کنید؟» این نظر سنجی نشان می دهد تنها 1.3 درصد از افراد جامعه تمایل به سرمایه گذاری در بورس دارند و گزینه های مسکن، طلا و کارآفرینی رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص داده است.

آخرین گزینه برای سرمایه گذاری ؛ بورس !
صفحه اقتصاد -

لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ روز سه شنبه به مجلس می رود و پیش‌بینی درآمد نفتی، برنامه استقراض دولت، تبصره‌ی ۱۴ و نرخ‌گذاری انرژی و احکام درآمدی مثل حقوق دولتی از جمله مواردی هستند که همچنان برای اهالی بازار سرمایه مهم و مورد توجه هستند تا مسیر بازار برای روز های آینده مشخص شود.

شرکت پتروشیمی نوری زمان تولید تجاری واحد آمونیاک شرکت پتروشیمی هنگام را پانزدهم آذر ماه سال جاری عنوان کرده است که قرار است این شرکت با ظرفیت ۷۰ درصدی کار خود را آغاز کند.

نماد فرود نیز از کاهش ۵ میلیارد تومانی هزینه گاز خود نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داده است .

در بازار روز قبل نمادهای غالبر ؛کفرا و نماد ثنوسا بیشترین میانگین خرید هر کد حقیقی را به خود اختصاص دادند به طوریکه نماد غالبر نزدیک به ۱۴۰ میلیون تومان ارزش خرید هر کد حقیقی را به طور میانگین ثبت کرده است.

 

منبع: ایسپا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما