کارت ملی اجاره بده در عوض ۱۰۰ میلیون تومان بگیر | کاسبی جدید در بازار بورس! 

صفحه اقتصاد- در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه کارت ملی اجاره بده در عوض ۱۰۰ میلیون تومان بگیر | کاسبی جدید در بازار بورس! پرداخته شده است.

کارت ملی اجاره بده در عوض ۱۰۰ میلیون تومان بگیر | کاسبی جدید در بازار بورس! 

صفحه اقتصاد - در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه کارت ملی اجاره بده در عوض ۱۰۰ میلیون تومان بگیر همراه با کاسبی جدید در بازار بورس! پرداخته شده است.
روزنامه آرمان امروز نوشت: کارت ملی شما را 100 میلیون تومان خریداریم این سخنان یک پرنده فروش است که مدعی است تنها برای کد ملی اشخاص حاضر به پرداخت این میزان پول است.

به نوشته این روزنامه کارهای ملی تا ۱۰۰ میلیون تومان اجاره داده می‌شوند!

معاملات خرید خودرو در بورس کالا نشان می دهد در هفته‌های گذشته صف‌های طولانی برای عرضه خودرو در بورس کالا تشکیل شده. هر فرد دارای کارت ملی که بالای 18 سال سن دارد و از سال 98 تا کنون خودرویی به نام داشته یا دارد، نمی‌تواند از طریق بورس کالا صاحب خودرو شود. در واقع اصلی‌ترین شرط برای خرید خودرو بورسی، داشتن کارت ملی و نداشتن خودرو از 4 سال قبل تا به امروز است.

در ادامه این گزارش آمده است: کارت ملی شما را 100 میلیون تومان خریداریم این سخنان یک پرنده فروش است که مدعی است تنها برای کد ملی اشخاص حاضر به پرداخت این میزان پول است . مبلغی بالایی که در شرایط سخت اقتصادی حاکم قطعا افراد زیادی را وسوسه می کند تا به این درخواست تن دهند. اما اینکه این افراد با کارت ملی چه درآمدی کسب می کنند که حاضرند بابت آن 100 میلیون بپردازند موضوعی است که بررسی ها از رانتی بزرگ در بورس کالا حکایت دارد. چرا که علی رغم سودی که خودروسازان از عرضه محصولات خود در بورس کالا می کنند، اما عدم عرضه مناسب و تورم انتظاری حاکم باعث شده تا بازار آزاد همچنان قیمت خود را بر اساس نرخ دلار 40 هزار تومانی منطبق کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها