ایران بروکر / 16 فروردین - 728x90

۲۰۷، ۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر در بورس کالا معامله شد

در بازار امروز ۴ دی ماه در بورس کالا ۲۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ عرضه شد که در نهایت این خودرو با ۴۱۰ میلیون تومان و قیمت تمام شده ۴۶۹ میلیون تومان معامله شد؛ قیمت

۲۰۷، ۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر در بورس کالا معامله شد

در بازار امروز ۴ دی ماه در بورس کالا ۲۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ عرضه شد که در نهایت این خودرو با ۴۱۰ میلیون تومان و قیمت تمام شده ۴۶۹ میلیون تومان معامله شد؛ قیمت این خودرو در بازار حداقل ۵۲۰ میلیون تومان است و با این تفاسیر مصرف کنندگان امروز حداقل ۵۰ میلیون تومان زیر قیمت بازار غیررسمی موفق به خرید شدند.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، به نقل از کالاخبر در ادامه عرضه خودرو در بورس کالای ایران امروز ۲۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ دستی سفید متعلق به ایران‌خودرو با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان روی تابلو رفت که ثبت تقاضای ۸۷۷۵ دستگاه، این خودرو با قیمت ۴۱۰ میلیون و ۵۲۳ هزار تومان فروخته شد.

هزینه‌های جانبی شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

براین اساس قیمت تمام شده پژو ۲۰۷ دستی به ۴۶۹ میلیون تومان می‌رسد. بررسی قیمت‌های این خودرو در شبکه فروش اینترنتی خودرو بیانگر قیمت حداقل ۵۲۰ میلیون تومان است و به این ترتیب خریداران حداقل ۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار غیررسمی موفق به خرید شدند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه در بورس کالا (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس کالا) با مراجعه به آدرس esale.ikco.ir اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه‌گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های جانبی اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان